Schwarzkopf

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. január 27.

Kategória:   Hajápolók

A folyékony selyem Express Hajregeneráló Balzsam folyékony selymet tartalmazó formulája könnyű kifésülhetőséget és fényt biztosít.A regeneráló formula Folyékony Keratin Komplex-szel javítja a haj belső ás külső sérüléseit.

PatriciaF

2019. január 28.

Jó az illata, könnyebb volt a hajamat kifésülni használat után, de ennél többet nem tud. Ugyan olyan szalmaszerű volt száradás után a hajam, semmivel sem tűnt fényesebbnek vagy jobbnak. Mindig másféle spray balzsamot használok ebből a termékcsaládból, eddig ebben a termékben csalódtam a legnagyobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

dunaimano

2018. január 22.

Óó nagyon szerettem ezt használni, csudajó illata van, és a hajam szép puha és könnyen fésülhető lett tőle. Mást általában nem szoktam tapasztalni az ilyen gliss kur balzsamoktól, de nem is várok többet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

nicolekitti

2017. november 11.

Szinte az összes Gliss Kur sampont, és kifésülő sprayt végigpróbáltam, sosem éreztem különösebben változást közöttük. Egyedül a pirosak nem jöttek be, mert a benne levő rózsától viszketett a fejbőröm.
Ezzel is maximálisan meg voltam elégedve, de a Total Repeair változatnál maradtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Beya93

2017. szeptember 11.

Ezt is megvettem de minek? Kb. két használat óta a szekrényben áll. Az illata jó és ennyi. Könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle, viszont jó zsíros is. Ezt tudja egy jóval olcsóbb termék is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

zahraa

2017. július 27.

Illatos kis semmiseg. Elfujkaltam, mert tetszett az illata, de nem vettem eszre, hogy javitana a hajam allapotan, vagy konnyebben tudnam fesulni. Csak azert nem pontozom le annyira, mert artani nem artott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

HDorina

2017. július 2.

Ez volt az első kifésülő spraym. Azóta már a második flakonnal is elhasználtam. Bármikor újravenném. Finom illata van, puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

pilleriin

2017. március 31.

Hiába vágatom le rendszeresen a hajam, hiába használok balzsamot, sajnos nagyon gubancolódik, legalább 3 fésű tört már bele a hajamba. Ez a termék nagyon hasznos, csak okosan kell fújni, hogy ne menjen máshova, csak a hajvégekre. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Mariliisa

2017. február 25.

Nekem bevált, könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat, nem zsírosítja, pedig minden fésülködés előtt befújom a tincseimet. Nem ez a kedvencem a márkától, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Babooca

2016. november 17.

Két éve nem tudom elhasználni.. Az illatától hányingerem van, pedig anno a samponját és a balzsamját nagyon szerettem, ezért is esett erre a választásom, na meg itt KM-en ezt írták akkor is már a legjobbnak. Szerintem nem a legjobb. Egyáltalán nem kedveltem meg, a hajam állapotán csak ront, nagyon szárít sajnos. Ennél az Oil Nutritive sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

krizsaneniko

2016. szeptember 24.

A hajammal nagyon megjártam. 14 éves korom óta szőkítettem az eredetileg is szőke hajam. Ez persze tönkre is tette, letört a hajam kb vállig érőre ( ha nem rövidebbre)
Ekkor váltottam hajszínt, sötétbarna lettem, felhagytam a hajvasalással, és hajspray-ket kezdtem el használni. Ez volt az első amivel minden hajmosás után befújtam a hajam. Puha lett tőle, kevésbé töredezett. Több évig használtam ezeket a gliss kur spray-ket, és mai nap már majdnem a fenekemig ér a hajam.
Mivel más terméket nagyon nem használtam a szokásos sampon balzsam kombón, ezért azt gondolom, hogy ezekenek köszönhető a dolog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.