Schwarzkopf

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Kategória:   Hajápolók

Hajregeneráló balzsam töredezett, vékonyszálú hajra

A Hyaluron-Komplex-et & Folyékony-Keratin-Komplex-et tartalmazó formulával az azonnali kifésülhetőségért, intenzív mélyreható regenerálásért & észrevehetően rugalmasabb és dúsabb hajért.

Kiszerelés: 200 ml

Györgyusz

2017. december 1.

1. Ütős illat
2. Jól fésülhető és fényesebb haj

Ápoló hatást még nem vettem észre, de enélkül már nem szárítom a hajam.

Pár hete használom! Megvettem a sampont is... Semmit se fújok a hajamra ezen a sprayn kívűl, és nagyon szép fényes. A sampon is pozitív csalódás, nem lapul le úgy az a szögegyenes hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

1. Ütős illat
2. Jól fésülhető és fényesebb haj

Ápoló hatást még nem vettem észre, de enélkül már nem szárítom a hajam.

Bettus86

2017. november 1.

Hajmosás után használom, könnyen kifésülhető selymes lesz tőle a hajam. Az illata szuper! Viszont mintha kicsit hamarabb zsirosodna tőle a hajam... 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

KataViki

2017. október 23.

Simán samponos mosás után használtam, közvetlenül hajszárítás előtt, és könnyebben fésülhetőnek éreztem a hajamat, talán még fényesebb is egy kicsit tőle. Itt vettem nem olyan rég, nem teljes áron, így megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

nikolettazsofia

2017. augusztus 23.

Szeretem az illatát, a hajam könnyen fésülhető tőle és körülbelül ennyi, de én nem is várok többet tőle. Mindig újraveszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Natuska

2017. május 17.

Az illata nekem nem annyira tetszik, de elmegy, nem vészes. Hajmosás után könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, tehát jól teszik a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

lasvegas7

2016. november 30.

Megtetszett a külső,de a tartalma már nem. Az illata elmegy, de a hatásával nem vagyok megelégedve. Gyorsabban zsirosodik tőle a hajam. Ezentúl mellőzni fogom az ilyen felesleges összetevőkkel rendelkező dolgokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

brigad199214

2016. november 15.

Jó az illata, kifésülésben nagy segítség. Nekem igazából nem dúsított. Azt sem mondanám, h ápolás szempontjából egy csodaszer lenne, de azért segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

3velin

2016. augusztus 17.

A fodrászomnál találkoztam vele és ez után én is elkezdtem használni. Nagyon jó az illata. A vizes hajamat jól kitudom vele fésülni, de hajszárítás után a száraz hajam gubancait már ismét nehéz kifésülnöm, megint fújkálhatok. A hajolaj viszont szárítás után is megkönnyíti a kifésülést, ha nedves hajra vittem is csak fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

ramonanagy0669

2016. augusztus 17.

Talán ennek a kis csodaszernek köszönhetem, hogy mindig olyan selymesen lágy és puha a hajam. Na meg persze az illata is isteni. :) Minden hajmosás után használom, nedves hajra fújom rá, utána megszárítom a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

CintiaKalman

2016. június 6.

Imádom az illatát és hogy tényleg könnyen kifésülhetővé teszi az amúgy nagyon töredező, ezáltal rettentő könnyen gubancolódó hajamat. Évek óta használok Gliss Kur hajsprayket, így hát egyértelmű, hogy ezt a fajtát is kipróbáltam. :)
Őszintén szólva engem már ezzel is levettek volna a lábamról, de a legnagyobb pozitívum, hogy az illata sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.