Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

kaposztamester

2020. június 24.

A Gliss Kur fújósok közül ez talán a leggyengébb . Illata finom , de van ennél jobb termékük is .l

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

g.niky

2020. március 24.

Kb. féléve használom a teljes hajhosszra és nagyon megszerettem mind a hatását mind az illatát. Azóta rengetegen megdicsérték a hajam, hogy milyen szép fényes. :) Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

ZANNAH

2019. december 18.

Ajándékba kaptam csak jót tudok mondani róla a hajam szereti és Én is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 18.

Ajándékba kaptam csak jót tudok mondani róla a hajam szereti és Én is

vicus72

2019. november 12.

Éjszakára szoktam használni, a fejtetőre tekert hajamra, reggelre klassz fényes frizurám lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Elfújom, ha már megvettem. Elnehezíti a hajam, úgyhogy csínján kell vele bánni. Illata nagyon jó, könnyű kifésülni tőle a hajat. Alaposan fel kell rázni, hogy elkeveredjen a két komponens. Végül is nem rossz, de nem jön velem többet haza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Niki0215

2019. szeptember 10.

Kellemes illatú termék, szép hidratált lesz a hajam tőle, és könnyebben kifésülhető....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem a kiöblítés nélkül használható hajápoló termékeket. Könnyen fésülhetővé teszi a hajat, de nem nehezíti el, és valóban szép fényes lesz szárítás után. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

anette25

2019. július 28.

A hajamat könnyebben kifésülhetőbbé teszi hajmosás után. Az illata is tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

A hajamat könnyebben kifésülhetőbbé teszi hajmosás után. Az illata is tetszik.

bibogi23

2018. november 16.

Nekem nagyon bevált, sose korpásodás elleni sampon nagyon tönkretette a hajam, ez végre rendbe hozta, puha lett, selymes, végre nem száraz drótos! Sőt kislányomnak nagyon hosszú gyönyörű haja van, de sajnos a nyári klóros medence víz borzasztóan kiszárította neki! Mióta ezt használjuk újra puha és fényes a haja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

mspotts

2018. szeptember 16.

Hajmosás után mindig fújok belőle a hajamra, mert egyébként lehetetlenség lenne kifésülni ezt a szénakazalt a fejemen. Én úgy vettem észre, hogy fényt is ad a hajamnak és az illatát is szeretem. A legtöbb balzsamtól, akármilyen kis mennyiséget is használok, gyorsabban lelapul/zsírosodik, szóval ez nálam nagyon bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.