Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hajni22, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Kategória:   Hajápolók

Koncentrált Gloss-Elixir & Folyékony Keratin Komplex-szel biztosít hosszantartó ragyogást.

Yami

2017. július 23.

Szimplán hétköznapokra nem venném meg, már csak azért sem, mert semmivel nem tud többet, mint egy jó hajbalzsam. Utazásra viszont tökéletes a kis mérete miatt hajbalzsam helyett. Hajhossztól függ persze, de több alkalomra elég szerintem. Anyukám rövid hajára és az én hosszú hajamra is elég volt egy-egy mosásra, és még maradt is belőle. 3 csillagot adok, mert én direkt utazásra vettem, így jó volt és bevált, de egyébként nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

kisizé

2017. június 12.

Nekem nagyon nem tetszett az illata, nagyon tömény és tartós! Semmi extrát nem tud, egy átlagos hajpakolás, azonban annak nagyon drága!
Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Biztos nem veszem újra.

Powderpuff Girl

2016. november 8.

Átlagos kondicionáló, nagyon kellemes és hosszan tartó illattal. Számomra a kiszerelése volt a pozitívum, mert utazáshoz vittem magammal. Két, háromszori alkalomra elég volt, és a hajamnak gyors segélyt adott, amikor a sós víz és nap kiszárította. A hajam a használata után selymes lett, valószínűleg a sok szilikon miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Matilda

2014. október 28.

Ajándékba kaptam és kb 2-3 használatra volt elég, én csak a hajam alsó részére raktam. Lemosás után sokkal sikamlósabb lett a hajam, könnyebb volt kifésülni. Az illatát nagyon szeretem, még 2 nap után is érződött. Azonban nem vettem észre, hogy bármit is javított volna a hajamon. Max kicsit fényesebb lett, de nem több. Más olcsóbb pakolás vagy balzsam is tud ennyit. Nem hiszek az ilyen csodapakolásokban, én magamtól meg sem vettem volna. (369 Ft vagy mennyibe kerül ???)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Hajni22

2014. augusztus 28.

Olyan hajpakolást kerestem ami egy használat után látható eredményt nyújt, ezért kipróbáltam. A kis tubusban elegendő mennyiség van egyszeri használathoz. Kicsit sűrűbb az állaga mint a balzsamnak, az illata nem túl jó, legalábbis engem a borotválkozás utáni arcszeszre emlékeztet. kb. két percig hagytam csak a hajamon, alaposan leöblítettem. Vizesen a többi balzsamhoz hasonlóan könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Szárítás közben már éreztem, hogy olyan mintha egy plusz réteggel vontak volna be minden hajszálat. Kicsit csúszós lett tőle a hajam amit nem biztos, hogy mindenki szeret, de nekem tetszett mert annyira ki van száradva, hogy ritkán érzem ilyennek. Pár órával hajmosás után kellemes, bár nem tudom meddig marad meg a hatása... S.o.s segítségnek nagyon megfelel, bár túl sokszor szerintem nem fogom használni, mivel látom, hogy az összetevők között szilikon is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Vitaminok: Panthenol