Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Az olajos samponok új generációja innovatív mikro-olaj technológiával a haj gyengéd tisztításáért. A könnyed olajos formula monoi olajjal táplálja a száraz hajat az egészséges kinézetért, selymes puhaságért és simaságért, elnehezítés nélkül.

Panni21

2017. június 29.

A "gazdagon tápláló" (marula olajos) verzióból elhasználtam két flakonnal, imádtam, majd váratlanul eltűnt a polcokról az egész széria :(
Nem értem, mi lehet az oka, hisz nem volt limitált kiadásként feltüntetve, az meg még jobban meglepne, ha azért vonták volna be, mert nem volt sikeres.
Nemrég egy supermarketben véletlenül találtam még pár flakonnal belőlük, elhoztam egyet-egyet mindkettőből, most épp ezt használom.
Nem tapasztaltam komoly különbséget a kettő közt, a hatása teljesen ugyanaz, az illatuk tér el, illetve a másik állaga még ennél is olajosabb. Nagyon szép lesz a hajam tőle, fényes, hidratált, akár a professzionális samponoktól. Egész biztos veszek még tartalékba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.