Schwarzkopf

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jenni0513, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hajápolók

7 tápláló olajat tartalmazó formulája ápolja és javítja a haj szerkezet sérüléseit és csökkenti a hajvégek szálkásodását.

Rure90

2014. május 27.

Nem annyira segített a kifésülésben, és nagyon hamar zsírosította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Nem annyira segített a kifésülésben, és nagyon hamar zsírosította a hajamat.

Móni@nya

2014. január 31.

Gyengém a pumpás kiszerelés. Nagyon praktikusnak tartom adagolás szempontjából, és nem bízom a hajtógázokban.
Tetszik az áttetszősége. Nem kell tippelgetnem a mennyiséget, és a benne lévő lityó látványa is nagyon kívánatos.
Az illata finom édeskés. Nekem bejön. És a környezetem is beleszaglált már a frizurámba.
Hajmosás után használom. Nem szeretem tépni az összegubancolódott szálakat a kifésülésnél, így is pont elég munka volt rendbehozni a töredezett végeket. A hosszú hajamra 5-6 pumpálásnyit fújok, és kézzel picit átdörzsizem, hogy mindenhová jusson. Ezután már könnyen átcsusszan rajta a fésű. Nem szabad túlzásba vinni, volt hogy megfeledkeztem magamról, és olajban úszott a fejem, elnehezült a hajam és lelapult. Mértékletesen viszont könnyű fésülhetőség, puhaság, egészséges fény és finom illat az eredmény. A hajvégek töredezettsége nem szűnt meg teljesen, de lehet hogy egyszerűen csak kevés évente 2x látogatni a fodrászom.
Most lecseréltem egy olcsóbbra. Nem biztos hogy jó volt az ötlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 31.

Most lecseréltem egy olcsóbbra. Nem biztos hogy jó volt az ötlet.

Yellow Paca

2013. december 27.

Fincsi az illata és segít kifésülni. Minden hajmosáskor használom. Mivel nem csak ezt a terméket használom, ezért nem tudom mennyiben segít az állapot megőrzésben és puhaságban.
Minden esetre ő is kap egy 4-est :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 27.

Minden esetre ő is kap egy 4-est :)

eozeen

2013. november 24.

Jó illata van, a hatása szintén megfelelő: könnyű kifésülést biztosít, puhítja a hajat, de van ennél jobb ilyen spray is. Nem nehezíti el a hajat, mindenképpen megér egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

szeretlek

2013. augusztus 22.

Én is nagyon szeretem ezt a spriccelős olajat. Hajmosás után használom és fésülködés előtt. Sokszor ha már száraz a hajam, ezzel bespriccelem és elkezdem formázni és hihetetlenül jól tartja utána a frizurám magát. És az illata az mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

csikosmatyas

2013. augusztus 4.

Gyakorlatilag családtag volt . Ha nincs otthon belőle kitör reggel a káosz, hogy fogunk mi megfésülködni ?? A gyerekés én is minden reggel fésülködés előtt használjuk (nem érdekel a használati utasítás, nekünk így vált be) 2-3 spricc és nincsenek kitépett csomók, leszakadt hajvégek, egész nap frissnek, rugalmasnak és jó illatúnak érzem tőle a hajam, még estére sem úgy nézek ki mint Oz szalmaemberkéje. Ez tényleg csinál is vele valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid