Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Kategória:   Hajápolók

Nagyobb telítettséget biztosít a finomszálú hajnak már az első használat után.Erősíti a haj szerkezetét.FiberBond Komplex összetétel.

palmiii

2019. május 4.

Az összes Gliss Kur pumpás hajbalzsamot csak azért használom, hogy könnyen kifésűlhető legyen a hajam. Egy ideje ezt a fajtát veszem, de a ezen kívűl mást nem tapasztaltam ennél sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

AlexaMa

2019. április 1.

Ettől a fajától zsírosabb lett a hajam és nem is értem miért. Pedig használtam már a rózsaszín és arany színűt is és akkor nem voltak ilyen problémáim. Az illata sem tetszett. Kifésülni segített a hajamat, ennyi a jó benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Bocskaolivia

2018. augusztus 15.

Vizesen es szarazon is egyarant lehet hadznalni a hajon. Fesules konnyito, puha lesz a haj es illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

IndieArabella

2018. augusztus 14.

Én a hajmosást szoktam vele kitolni 1-2 nappal. 2-3 nap után a göndör fürtjeim kezdenek "szétjönni", szálkásodni. Ezzel befújom és máris kicsit rendezettebben fest a búrám. :) Más Gliss Kur spray-ket is kipróbáltam, szerintem mindegyik ugyanazt tudja, nincs köztük különbség, a fő hatóanyag bennük a szilikon és a panthenol. Vizesen nem szoktam a hajamra fújni ugyanis lelapul és zsíros hatásúvá válik tőle a hajam. Nem mindig veszem újra, mert elég sokat szoktam belőle használni és így elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Banana

2018. augusztus 14.

Tulajdonképpen én csak azért használom ezeket a fújós Gliss Kur balzsamokat, hogy könnyen ki tudjam fésülni a hajamat, több mindenre amúgy sem jók, vagy legalábbis csodát nem nagyon kell remélni tőlük, DE ettől a fajtától puhább lesz a hajam, mint a többitől. Azt hiszem, mostanában maradok ennél a fajtánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

geannika

2018. július 16.

Sajnos nem találtam a kedvenc balzsam spraymet a drogériában, így erre esett a választásom. Hát a nyomába sem ér a másiknak.
Az én hajamon szinte semmilyen hatása nem volt, a kifésülésben abszolút nem segített, mintha csak vizet fújtam volna a hajamra. Abszolút nulla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Martu0508

2018. június 24.

Ezeket a spray balzsamokat hajformázásra ès a hajmosás kitolására használom (göndör, száraz haj). Nagyon szèp loknijaim lesznek tőle, nem nehezìti el a hajamat. Egy jobbat találtam már, de az rettentően drága, szerintem mindennapi használatnál maradok ennèl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

GeoNautic

2018. május 21.

Épp elfogyott a korábbi Gliss Kur spray balzsamom, és gondoltam, most ezt fogom kipróbálni. És milyen jól tettem! Az előző verziót is szerettem, mert könnyen kifésülhetővé tette a hajam, nagyjából ez is volt a célom vele, ettől sem vártam mást. Ehhez képest meglepetésként ért, hogy látványosan fényesebb, szebb lett a hajam, bár ez nyilván nem annak tudható be, amit ígér, hogy tudniillik erősíti a haj szerkezetét, ez nemigen látható szerintem használat után 10 perccel, szóval lehet itt még valami más varázslat is, nem tudom mi, de örülök neki. Nekem az illata sem zavaró, de lehet, hogy azért nem, mert a használata után fújok még hővédő balzsamot is (a hajszárítás és a hajvasaló használata miatt), ami viszont extrafinom, talán ez is lehet megoldás másoknak is. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Keetlin

2018. április 10.

Többfélét is használok ezekből a spray termékcsaládból és ez is nagyon szuper. A hajam sokkal kezelhetőbb, viszont nem mondanám hogy erősíti a hajat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

bettuszkaaa

2018. január 27.

Könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam és az illata is finom, bár én az összes Gliss Kur illatát szeretem. Hozza amit egy hajban maradó spray balzsamnak kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.