Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Samponok

Sampon ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és zsíros tövekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, Helyszín: Budapest XVII.-ker, Örs, fizetés: személyes átvétel, posta

Ingi

2020. június 1.

Csatlakozom az előző véleményezőhöz, ugyanez a helyzet nálam is. Jobban zsírosodik a hajam, előbb előkerül a száraz sampon.. Sőt, mintha a fejem is viszketne... Érdekes módon nekem inkább hígabb az állaga, az illata pedig olyan tutti-fruttis, vagy vmi édes gyümölcs, picit gagyi. Többet vártam a Gliss Kurtól, régebben annyira szerettem a márkát. Lehet, hogy rontottak a minőségen?
Volt már rosszabb samponom is, de jónak sem mondanám...nem fogom újravenni. Sőt, Szerintem száműzöm ecsetmosásra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Formidable

2020. május 23.

Vékonyszálú, egyenes, a tövénél gyorsan zsírosodó hajam van, aminek a vége tördezik - tehát pont olyan, amire ajánlják ezt a sampont.
Maga a sampon átlátszó, kicsit sűrűbb állagú, számomra az illata olyan semleges.
Több kísérletet is tettem vele, de a vége ugyanaz lett mindig: gyorsabban zsírosodik tőle, mint más samponoktól, most legutóbb már a hajmosást követő napon szárazsamponoznom kellett - és ez nem először fordult elő ezzel a samponnal. Számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Sziszikee58

2020. május 12.

A leírás alapján nekem való sampon, mivel a hajtövem zsírosodik, a sérülékeny hajra pedig azért jó, mert vasalom, ami valamilyen szinten roncsolja a hajam még úgyis, hogy használok rá hővédőt.
Két hajmosás között ahogy eddig is, 4-5 nap telik el, így ez nekem sem jobb, sem rosszabb nem lett.
Az egyetlen bajom vele, hogy nem nagyon akar habzani, így picit többet kell belőle használnom, így jobban is fogy.
Ezt leszámítva jó kis sampon, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Ezt leszámítva jó kis sampon, biztosan újraveszem.

Kise

2020. május 5.

Nekem bevált ez a sampon. Először a balzsam spray-t használtam a termékcsaládtól, aztán vettem meg a sampont. Lapockáig érő hajamat kétszer mosom meg vele egy héten, s eljutottam odáig kb. a flakon felénél járva, hogy kitolódott a két hajmosás közötti idő. Eddig max. négy napot bírt ki a hajam, de most ötöt, akár hatot is. Egy hibája mégiscsak akad: baromi nehezen habzik fel az első mosásnál, tehát sok terméket kell nyomnom a tenyerembe, ennélfogva nem kiadós. Mindenesetre már újravásároltam, s egy darabig maradok a "híve".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 5.

kocsan98

2020. április 4.

Most váltottam erre a samponra az egyik barátnőm ajánlása miatt. Nekem bevált! Alapból egyébként zsírosabb a fejbőröm az átlagnál, de nem rontott a hajmosások között eltelt időn, szerintem nem zsírosodik tőle jobban a fejbőr, jó az illata is. Szerintem nem rossz termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

96viktoria

2020. március 10.

Egyedül az illata ami értékelhető...zsírosítja a hajat nagyon, meg mosom reggel és este már zsíros🤷🏼‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 10.

candus

2020. március 2.

Borzasztó, alig várom, hogy elfogyjon... A hajvegeim kiszaritja, a fejborom sokkal gyorsabban zsírosodik, viszont ami a legnagyobb problémám vele, hogy korpásodom tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

szata1

2020. január 29.

Kicsit vékonyszálú a hajam, de nagyon sima és selymes, nem szokott borzas lenni akkor sem, ha kimarad a fésülködés. Nem gondoltam, hogy létezik olyan sampon amitől egyszerre tűnik zsírosnak és száraznak, de ennek mégis sikerült megcáfolnia. Tapintásra sem az igazi. Az illatát nagyon szeretem, ezért kap két csillagot. A hozzá passzoló spray balzsam viszont nagy kedvencem.

Update: Második napra olyan zsíros volt a hajam, mintha legalább egy hete nem mostam volna meg. Ezért tegnap este megmostam a szokásos samponommal. Kicsit többet is használtam a jól bevált pantene balzsamomból, hogy visszajöjjön a hajam puhasága. Hát nem jött, pedig az a balzsam csodákra képes. Reggel még spray balzsamot is használtam, de ilyen rosszul még sosem nézett ki a hajam. Száraznak és kócosnak tűnik. Szerintem a legrosszabb sampon, amit valaha használtam. Ha lehetne nulla csillagot adni, annyit adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Bogi97

2020. január 17.

Nekem nagyon tetszik ez a sampon az illata miatt is és mert nekem se nem göndör se nem egyenes a hajam szárítás után, úgyhogy valamit kezdenem kell vele mindig.
De mikor ezzel mosom meg nem kell olyan sokáig vasalni, úgyhogy nekem valamilyen szinten kezelhetővé is teszi a hajamat amellett hogy puha és selymes is tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Wonderwoman91

2020. január 17.

Átlagos sampon, tömény bazsarózsa illattal. Nem tud többet, mint a többi Gliss Kur vagy egyéb drogériás sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.