Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Samponok

Sampon ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és zsíros tövekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

CandyShimmer

2021. május 22.

Tisztít, de ennyi. Egy átlagos sampon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Tisztít, de ennyi. Egy átlagos sampon

Bius05

2021. április 25.

Megvettem a balzsamjával együtt, mielőtt olvastam volna róla - hiba volt. Az első, ami nem tetszett, hogy a sampon alig habzott, kétszer is meg kellett mossam egymás után, hogy ne érezzem, hogy zsíros maradt a hajam.
A második dolog: a hajmosás napján találkoztam a párommal, aki egy idő után finoman utalgatni kezdett rá, hogy lassan meg kéne mossam a hajam. Megnéztem tükörben és tényleg: borzasztó zsírosnak tűnt, pedig 1 órája száradt meg (sosem szárítom, magától szárad).
Ma mostam vele hajat másodjára, balzsamot csak a végére tettem: ugyanaz.
Még nem döntöttem, hogy kidobom vagy elhasználom. Szerintem az előbbi lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

Ma mostam vele hajat másodjára, balzsamot csak a végére tettem: ugyanaz.
Még nem döntöttem, hogy kidobom vagy elhasználom. Szerintem az előbbi lesz.

mamuzicsvivi

2021. március 17.

Ennek volt a legjobb az illata a szóba jövő termékcsaládok közül. Úgy voltam vele, zsíros hajtőre (is) való, na mind1, ha jobban zsírosít, én már amúgy is naponta mosok hajat. Nem hittem el, de egy nap után sokkal kevésbé zsíros a hajam, pedig sampont, balzsamot, sprayt és 6 miracles olajat is használok. (balzsam és olaj csak a hajhosszra)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Eleonora123

2021. március 11.

Aznap mikor megmosom szep lesz tole a hajam, de 3 nap utan mar zsiros... En hetente szoktam hajat mosni, mas samponnal siman kibirja, de ezzel egyaltalan nem. Nem teszi amit iger. Es raadasul a fejborom is elkezd viszketni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Mercury91

2021. február 16.

Nekem bejött, nem zsírosította a hajam, szépen kezelte a hajvégeket, a balzsammal együtt használtam, sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

szdm84

2021. január 16.

Elkövettem azt a hibát, hogy random választottam sampont a Tescoban. Nem volt a szokásos lila Nivea, gondoltam a GlissKur-ral nem nyúlhatok mellé.
Sose volt még ilyen rossz samponom. Alig habzik, mosás közben is durva érzetű marad a a hajam. Szárítás után egyszerre száraz-durva tapintású és zsíros. Kb 1,5 hetente szoktam hajat mosni (pedig hosszú hajam van). Ennél a samponnál már másnap úgy nézek ki, mint aki 1,5 hete nem mosta meg.
Ugyanaz a tapasztalatom, mint a hozzászólók nagy többségének. Soha többet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Ugyanaz a tapasztalatom, mint a hozzászólók nagy többségének. Soha többet!!!

Vicus7

2021. január 13.

Kellemes az illata, a hajvégeket szépen összezárja. Hátránya, hogy zsírosította a hajtövet. 2 nap után már hajat kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

mozartkuglof

2020. december 10.

Zsírosodásra hajlamos a hajam, de én szeretem ezt a sampont! Fényes, puha lesz a hajam tőle, igazi csajos darab. Furcsa, hogy ennyire ellentétes vélemények születnek róla :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Yvaine

2020. november 19.

Update: Sajnos nekem egy kicsit zsírosította a hajam. :( Ezt biztos nem fogom újra venni. Ezek szerint pont azt nem tudja, amit ígér.

Szerintem sem rossz sampon! Jól tisztít, ami fontos, és az illata is kellemes. Nem egy csodasampon (olyannal még amúgy nem találkoztam), ár-érték arányban jó. Eddig azt mondom, újravenném ha éppen ehhez lenne kedvem.
Nekem általánosságban be szoktak jönni a GK termékek, ezért most ezt is kipróbáltam. A hajam a sok festegetés miatt sajnos most nem teljesen egészséges, mégis szép volt hajmosás után, úgy, hogy csak egy kis balzsamot tettem rá. Illetve szintén GK kifésülő sprayt használok, csak egy másik fajtát, így ennek a samponnak az illatát az biztosan elnyomta, szóval azt nem tudom, hogy maga az illat mennyire marad meg a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Tbettus

2020. szeptember 24.

Kicsit félve vettem meg, ugyanis eddig az összes gliss kur-os sampontól brutál zsíros lett a hajam...sokszor még be sem fejeztem a hajmosást de már a fejem tetején éreztem hogy ragad a hajam.
Ennek ellenére ennek adtam egy esélyt, mert az express balzsamnak annyira jó illata van számomra hogy úgy voltam megpróbálom max odaadom valakinek. Annyira pozitívan csalódtam hogy megvettem az egész termékcsaládot.
A sampon nagyon jól tisztít, szuperül habzik és hidratál. Nem is szükséges minden hajmosásnál balzsamot használnom mert olyan csodássá teszi a hajam a sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.