Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Samponok

Sampon ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és zsíros tövekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Fairy0124

2019. szeptember 19.

Bíztam benne, hogy jó lesz, de sajnos nem. Összeállt tőle a hajam, viszketett is egy-két nap múlva...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Petbeata

2019. augusztus 9.

Elhasználtam, nem vettem észre semmi különös extra hatást, de ugyanakkor rosszat sem. Habzott jól, illata rendben volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Anita97

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

Anyukámnak bevált, nekem abszolút nem
Tiszta zsír másnapra a hajam tőle, nem érzem elég tisztának

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

Anyukámnak bevált, nekem abszolút nem
Tiszta zsír másnapra a hajam tőle, nem érzem elég tisztának

shiningstar

2019. július 17.

Hajszín - típus : Gesztenyebarna; hullámos és drót göndör között; sérült-száraz hajvég.
Vásárlás oka : Új termékek között szerepel a dm webshop oldalán.
Illat : Tömény, szintetikus bazsarózsa.
Konzisztencia : Híg; nagyon halovány, gél szerű rózsaszín.
Pozitívum : Könnyű lemosni.
Negatívum : Nagyon sok kell belőle, hogy rendes habot képezzen a fejbőrön; szintetikus bazsarózsa illat ami hamar odébb áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

Vásárlás oka : Új termékek között szerepel a dm webshop oldalán.
Illat : Tömény, szintetikus bazsarózsa.
Konzisztencia : Híg; nagyon halovány, gél szerű rózsaszín.
Pozitívum : Könnyű lemosni.

vombatszombat

2019. június 14.

Nekem borzasztó csalódás, teljes pénzkidobás. Alig habzott fel, és szinte alig éreztem, hogy tisztítja a hajam. Talán azzal is többre mentem volna, ha sima vízzel mosom meg. A balzsam is sajnos hasonlóan pocsék, borzasztó :( Volt már már Gliss Kur samponom, azok nem voltak ennyire rosszak, ez nekem kritikán aluli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Fuloplaura

2019. május 25.

Csodalkozom nem ertem ezt a sok rossz velemenyt.... Nekem nagyon bevalt. Eletemben kiprobaltam nagyon sok sampont es ez a legjobbb. Regeneralja a hajamat puha lesz tole mikor nekem vastag szalu suru hajam van. Ez a sampon utan konnyen vesulheto puha selymes hajam lesz . Olcso es nagyon jo biztos hogy ujra veszem IMADOM❤️❤️😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

tyukanyo

2019. május 23.

Csodálkozom ezen a sok rossz véleményen és kezdtem úgy érezni hogy rossz termékhez jöttem véleményezni, de többszöri ellenőrzésre bebizonyosodott, hogy ez az a sampon ami nekem van :D
Eredetileg a balzsamot akartam megvenni, csak olyan béna vagyok, hogy a sampon jött helyette.
Nem irritált, jól tisztított. A hajam nem zsírosodott hamarabb, sőt mostanában 3 nap helyett csak 4-5 naponta mosok hajat. Utána használok balzsamot ezért egyáltalán nem szárított. Ha megszárítom is ugyan olyan, mintha hagynám magától megszáradni. Nem száll szanaszét a hajam és nem is lapul le jobban tőle mint más sampontól.
Kellemes illata van egyébként, ami sokáig érződik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Kellemes illata van egyébként, ami sokáig érződik.

ella98

2019. március 19.

Azért vettem meg, mert imádom a bazsarózsát. Nem voltak elvárásaim. De azt kell hogy mondjam, már másodszorra veszem újra az egész termékcsaládot. Ez a sampon mondjuk nem a legerősebb. Elég sokat kell belőle használnom egy mosásra, hogy egyáltalán felhabosodjon, és teljesen tisztítsa a zsíros hajtöveket. Az illatát szeretem, bár szerintem nem hasonlít a bazsarózsára. Ezeket leszámítva teszi a dolgát, mint sampon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

berkiszilvia

2019. március 19.

Eddig semmilyen Gliss Kur sampon vagy balzsam sem okozott akkora csalódást mint ez. Több mint 3 hónapja használtam el egy fél flakonnal, de olyan károkat okozott a hajamon, amit azóta sem tudtam helyrehozni. Naponta kellene hajat mosnom ha azt szeretném, hogy ne nézzek ki úgy mint akit leöntöttek egy vödör olajjal. A hajam végét seprűvé változtatta, emiatt konkrétan alig találok olyan sampont amivel ezt helyre lehetne hozni. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Bzsofia35

2019. március 15.

ez a sampon borzalmas. Azon felül, hogy valóban zsírosítja a hajat, nekem borzalmas aknékat okozott az arcomon, amiknek a hege a mai napig látszódik!! Senkinek se ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.