Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Spray balzsam ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és töredezett végekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

ella98

2019. március 19.

Imádom a bazsarózsát, azért vettem meg az egész termékcsaládot. Ezt a balzsamot én csak hajmosás után, vizes hajra szoktam használni, hogy ki lehessen fésülni a tincseket. Teszi a dolgát, könnyen fésülködök, kis fényt ad a hajamnak, és puhaságot kölcsönöz. Nem kell belőle ipari mennyiség, sokáig elég ez a kiszerelés.

ella98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Brigi182

2019. március 16.

Mindennap használom, imádom az illatát és tényleg segít a fésülködésben!!! Szuper termék!!!

Brigi182
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Reni1889

2019. február 28.

Kellemes az illata, nem nehezítette el a hajam. De semmilyen hatást nem fejtett ki.

Reni1889
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Kinguska09

2019. február 21.

1. Kellemes az illata
2. Nem szarit
3.zsiros a fejborom es nem okozott irritaciot( sajnos vettem mar olyan termket amitol egesz nap viszketett a fejborom:/ DE EZ JO :)
4. Olcso konnyen elerheto termek sokaig eleg kb 2 honapig *
5. Puha fenyes lesz tole a hajam konnyen fesulhetove vallik es nekem nem kocosodik be hamar miota ezt hasznalom
6. Nem ragad nem okoz zsiros erzetet
7. + az enyhe hajvegtoredezest meg csak csak megtudja ovni de ha vissza kell vagni a hajbol akkor meg kell tenni :D

Kinguska09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

1. Kellemes az illata
2. Nem szarit
4. Olcso konnyen elerheto termek sokaig eleg kb 2 honapig *
6. Nem ragad nem okoz zsiros erzetet

Vanda234

2019. február 10.

Olyan se veled se nélküled szeretem mert jó illata van,könnyen kifesulhető a hajam és kb ennyi nagyon mást nem vettem eszre

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

IldiWolford

2019. február 10.

Kellemeset csalódtam. Isteni illata van, és bár a töredezett hajvégeken nem segít (azon úgyis csak az olló) de könnyen fésülhető a haj és baromi csillogó lesz utána. Imádom

IldiWolford
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

PatriciaF

2019. január 28.

Használata után könnyű volt kifésülni a hajamat, sokkal szebb lett a használatától. Biztos, hogy újra fogom venni! :)

PatriciaF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

szacska

2019. január 8.

A kifésülésben sokat segít, selymes, puhább tapintatú a hajam, mint mikor nem használom. Az illata nagyon jó, de nem tartós. A hajam szerkezetével nem volt problémám, nem hajlamos amúgy sem töredezésre, így lényegi változást e tekintetben nem látok.

szacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Lilko95

2018. október 20.

Sok éve haszálok Gliss Kur sprayt, mindig másmilyet.
Kifésülésre jó igazából, meg az illatuk is szuper (ez most különösen megtetszett), viszont a derékig érő hajam végével nyilván ez sem tett csodát :D

Lilko95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Sok éve haszálok Gliss Kur sprayt, mindig másmilyet.

AppleMaple

2018. október 12.

Több, mint tiz éve használom a Gliss sprayeket, szerintem mindegyik nagyjából egyforma, igy én illat alapján szoktam választani. Ezt kifejezetten kedvelem. Többszörösen is újravevős.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.