Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Spray balzsam ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és töredezett végekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Kiinga0510

2021. november 26.

Imádom! Fényesebb és selymesebb tőle a hajam. Plusz pont, hogy nem kell kiöblíteni.
Az illata pedig csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 26.

Az illata pedig csodás.

purplekiwi

2021. november 3.

Tőlem 4 csillagot kap. Igazából semmi extrát nem tapasztaltam vele kapcsolatban. Kifésülhetőség terén nem volt változás. Az illata nagyon finom, kellemes, sokáig kitart, mivel spray verzió. A hajam töredezettségében sem hozott változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Bettii98

2021. július 17.

Az illata miatt kap 2 csillagot.
Sok kell belőle, hogy a gubancokat jól ki lehessen fésűlni vele.
Nagyon ragad.
Könnyen zsírosítja a hajat, ha felül szeretnél egy gubancot kifésűlni, ha alul, akkor pedig szárít nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 17.

Az illata miatt kap 2 csillagot.
Sok kell belőle, hogy a gubancokat jól ki lehessen fésűlni vele.
Nagyon ragad.

marshmellow

2021. június 10.

Hajmosás után ez segít nekem kifésülni a kócos, vékonyszálú, hosszú hajamat. Jó illatú, puha és fényes lesz utána, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Moniko

2021. május 19.

Szuper termék, nagyon könnyen kifésülhető vele a hajam hajmosás után, pedig hajlamos kócolódásra a hajam. Finom illata van, és mivel pár fújás is elég, ezért sokáig kitart!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

f_fancsu

2021. április 24.

Ajándékba kaptam tavaly, és az akkor használt balzsamom mellett próbáltam ki. Nagyon kellemes illata van. Amikor elfogyott a régi balzsamom, csak ezt használtam. Segít a hajam kifésülésében, és puha is lesz a száradás után. Akciósan szereztem be, sokkal jobb kifésülésre használni egy 1000 forintos sprayt, mint a korábbi drágább kategóriájút, ami kb ugyanezt tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Andi35

2021. április 17.

Imádom! Az illa csodás. Hajmosás után ezzel fújjom be és szépen kitudom fésülni.Újra veszem mindig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

MariaJulianna

2021. április 1.

Azért 4 csillag , mert olyan hű de nagyon nem állította meg a töredezést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Azért 4 csillag , mert olyan hű de nagyon nem állította meg a töredezést.

mamuzicsvivi

2021. március 17.

Samponjával, balzsamával hajat mosás után ezt fújom a hajamba, így könnyebb kifésülni, de a szárítás és hajvég védelem miatt én még az egyik olaját is használom, így csak erről véleményt alkotni nem tudok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

sztinke

2021. március 9.

Idejét se tudom, mióta használok Gliss kur kifésülő spray-t. Talán mióta kapható. :D Váltogatom őket, számomra mind elég hasonló hatással bír, csak az illatuk más. Legutóbb ez a fajta volt otthon. Funkcióját ellátja, könnyíti a kifésülést, kellemes az illata, habár nem túl tartósan marad meg a hajban. Néhány fújást szoktam alkalmazni a törölközőszáraz hajhosszra, nem viszem túlzásba.
Az utóbbi időben azonban többször kihagytam a használatát, és azt tapasztaltam, hogy nem sokkal nehezebb kifésülni a hajamat nélküle, ellenben lassabban zsírosodik. Sajnos alapjáraton 2-3 naponta hajat kell mosnom, úgyhogy minden további nap gyakorlatilag ajándék. Szóval lehet, hogy nem lesz már minden hajmosás része a Gliss kur spray, de valószínűleg fogok tartani otthon továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.