Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Spray balzsam ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és töredezett végekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Pomi

2019. november 14.

Téli tarkós gubancok kifésüléséhez vettem, arra tökéletes, az illata is szó-szó, de azért az ne várjuk már el egy spricnis balzsamtól, hogy "regenerálja" a töredezett hajvégeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Doranora

2019. november 14.

Nem ragacsos, jó hatásfokú készítmény. Nekem ennek az illata nem annyira tetszik, de nem is zavaró. A kifésülést tényleg könnyíti, vizes hajra fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

petra19970101

2019. november 13.

Hajmosás után vizes hajra szoktam fújni, mivel nekem szőkített a hajam, így nagyon nehéz kifésülni, de ezzel sokkal könnyebb. Az illata nagyon tetszik, virágos, picit gyümölcsösre hajazó :) A többi Glisskur spray-t is nagyon szeretem, megkönnyítik a fésülködést :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

jnrita95

2019. november 12.

Vizes hajra használom őket, arany és fekete társával felváltva. Nagyon megkönnyíti a kifésülést, jó illata van.
Kicsit kezdem drágának gondolni, akkor veszem meg csak, mikor le van értékelve... Épp ezért kipróbáltam most valami mást (Elseve double elixir), de valószínűleg visszatérek ehhez. Hajvégápolót használok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Mirácska09

2019. október 29.

Évek óta használom a Gliss Kur spray-ket, nekem nagyon beváltak kifésülhetőség szempontjából legalábbis. Az összes közül ennek van a legjobb illata, szárítás után is megmarad. 🙂 Sajnos a töredezett hajvégek is maradtak. 😐

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

WVV

2019. október 26.

Nagyon tetszik az illata <3 vizes hajra használom, könnyebben tudom kifésülni vele a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

anddie18

2019. október 16.

Hosszú hajamra használom, főleg hajmosás után, de olykor csak úgy is, ha éppen nehezebben fésülhető a hajam.
Hajkifésüléshez teljesen jó, ugyanúgy mint bármelyik gliss kur spray, nem tud se többet, se kevesebbet. Kellemes az illata, bár nekem nem kedvenceim a rózsás illatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

HDorina

2019. szeptember 7.

Korábban használtam. Finom illatot ad a hajnak, hajmosás után segít a kifésülésben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

shiningstar

2019. július 17.

Benne volt a nevében a bazsarózsa és a dm webshopjában új termékként volt megjelölve. Oké. Megrendeltem. Megjött. Kipróbáltam. Ahhh...hááát.
Komplikált. Az illata tömény bazsarózsa. Semmi mellék illat, tiszta bazsarózsa. Kellemes és édeskés. Nem a legjobb rózsa illat amit szagoltam, de megtette, viszont hamar elhagyta a hajam az illatát.
Mivel a sampont is megvettem hozzá, nem tudom, hogy a kettő együtt vagy valamelyik külön, de az erősen töredezett és hullámos, majdhogynem drót göndör hajam hajvasaló nélkül is kisimul már a második napon. Naponta átlagosan 2-3* használom, általában inkább a haj hosszára, nem a tövére, mert úgy tapasztaltam, hogy ezek a fajta sprayk zsirosítanak.
Ha elfogadtok egy tanácsot; rázzátok fel, válasszátok kétfelé a hajatokat és külön-külön fújjatok rá amennyit elégségesnek véltek. Sokkal hatékonyabb mint a rétegek közé fújni, mert kicsit nehezít és zsirosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

Majida

2019. június 8.

Semmi extra kategória! Hajkifésülő spraynek csodálatos könnyen kezelhető a hajam,az illatával nem vagyok kibékülve,a haj töredezéssel nem kezd semmit nyilván nem is lehet vele nagyon a fodrászon kívül,de viszont fényes tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.