Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Spray balzsam ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és töredezett végekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Boriskajuliska

2020. július 1.

Ez egy sima kifésülő balzsam kellemes illattal. Mivel vigyázok a hajamra és mindíg fényes volt, ezért ez nem feltétlenül ennek a terméknek az érdeme, de szívesen elfújkálom az újra vásárlás szándéka nélül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

Kise

2020. május 5.

Ismerősöm ajánlására vettem meg először, s olyannyira bevált, hogy a második flakonnál tartok. Csak a nem kiöblítendő hajápolókat szeretem, mert utálok várakozni, míg a hajbalzsam hat, aztán meg öblíthetek újra. Ez a spray formátum nagyon bejött, könnyű használni, eloszlatni egy fésű segítségével. A hajam csillogó és illatos lesz általa, bár megjegyzem nekem az illata kicsit sok. A hajam pihe-puha, nem tapasztja-lapítja le a szálakat. Azt hittem gyorsan fogy, de eléggé kiadós( lapockáig érő hajra heti két mosással több mint négy hónapig bírta az első flakonom ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 5.

babydream

2020. április 2.

Nagyon jó, nekem eddig az első olyan nem kiöblítendő hajápoló spray, ami nem nehezíti el a hajamat és mégis pihe-puha érzetet kölcsönöz a hajnak szárítás után. Nálam "újravevős". :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Wonderwoman91

2020. január 30.

Én is száraz hajra szoktam használni, amikor eszembe jut. Ha másért nem, az illata miatt. Valóban nem kell tőle csodát várni, de segít kifésülni a hajat. Pár fújás bőven elég, nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Kismakul

Korcsoport: < 18
2020. január 29.

Szaraz hajra szoktam hasznalni, nem tapasztaltam a hatoldalan irt csodakat, viszont amiert megis hasznalom: a hajam egyenes,viszont nagyon dus es hajmosas utan nagyon szanaszet allo. Szepen osszerendezi a hosszat, es az illatat is nagyon szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 29.

szata1

2020. január 28.

A hozzá tartozó samponnal ellentétben ezt a balzsamot nagyon szeretem. Törölközőszáraz hajra használom, nagyon megkönnyíti a kifésülést. Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

v1v13n

2020. január 8.

Hetente - kéthetente használom, ha eszembejut. Imádom az illatát, sokáig kitart, de nem kell tőle csodát várni. Ha a hajamat befonom estére, és ezzel befújom, másnap még délután is látszik a hatása, emiatt kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Klaudia2121

2019. december 4.

nagyon jó és erős az illata,akár egy hajparfüm,persze aki szereti ezt az illatot,nekem tetszik
funkcióját tekintve könnyen kifésülhető tőle a haj

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

funkcióját tekintve könnyen kifésülhető tőle a haj

sweetmedusa

2019. november 26.

Szerintem ez a legjobb Gliss Kur spray, hatásra és illatra is..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Szerintem ez a legjobb Gliss Kur spray, hatásra és illatra is..:)

Pomi

2019. november 14.

Téli tarkós gubancok kifésüléséhez vettem, arra tökéletes, az illata is szó-szó, de azért az ne várjuk már el egy spricnis balzsamtól, hogy "regenerálja" a töredezett hajvégeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.