Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

19 aktív hatóanyagával könnyű kifésülhetőséget és hajtöredezés elleni védelmet biztosít. Folyékony keratin komplex-szel javítja a haj külső és belső sérüléseit. Nem kiöblítendő.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 890 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vmelyik metróvonalon v posta/foxpost
Leander

2019. június 8.

Nekem bejött - segít regenerálni a sérült, szöszösödő, roncsolt hajat. Különösen sokat segített a különféle szőkítő spray-k és krémek szárító, roncsoló hatásának semlegesítésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

sparksy

2019. június 5.

Én a lila verziójára esküszöm, azonban a barátoméknál voltam és ott a húga miatt csak ez a fajta volt, így pár használatra kölcsön kértem, hát az illata egyáltalán nem olyan szuper, mint a lila társáé, viszont a kifésülésben ugyanúgy segít, ezeknél a termékeknél hatásban nem vettem észre különbséget csak illatában, szóval szerintem nyugodtan lehet az alapján választani.

A hajam hullámos, néhol egyenesen göndör már, hát középig ér és kb teljesen lehetetlen magában kifésülni, szóval mindig veszek egyet már az előtt, hogy kifogyna az előző, nehogy nélküle maradjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

sassar

2019. május 31.

Szeretem ezt a balzsamot, könnyen fésülhetővé teszi a hajam, elégedett voltam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

kgk

2019. május 30.

Nekem nagyon elnehezíti és lelapítja a hajamat annak ellenére, hogy rengeteg hajam van, ami még vastagszálú is. Sokkal gyorsabban is zsírosodik ha ezt használom, de előnyére váljon, hogy tényleg szuperül kifésülhető lesz a hajam.
Nálam átlagos, talán picit gyengébb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Nálam átlagos, talán picit gyengébb...

Lichike

2019. május 23.

Idei kuponnapokon gondoltam, átváltok a lila társáról erre a fehérre, mert a leírása jobban passzolt a mostani hajállapotomhoz. Hát, kár volt... Szerintem iszonyatos szaga van. Ugyanúgy kifésülhetővé teszi a hajat, mint ahogyan a másik tette, de valahogy nincs meg benne az a plusz, mint a másikban volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Fanki

2019. május 20.

Már évek óta használom és nagyon szeretem. A könnyen gubancolódó hajamat sokkal könnyebben tudom tőle kifésülni, és az illatáért pedig egyenesen odavagyok! Ez egy igazi kis csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

ildi95

2019. május 16.

Évek óra használjuk már anyukámmal, aki fodrász - kiskoromban mindig figyeltem, hogy ezt használja. Én is nagyon szeretem, bár kicsit drága, ezért a Glamour-napokon szoktam megvásárolni. Sokáig tart, és puhább lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Makk Zsuzsó

2019. május 12.

Sajnos nekem ez kevés. Mióta nem kapható a Got2b OhMyNude spray, ezekkel a Gliss Kurokkal próbálom pótolni, de sajnos ahhoz képest ez legfeljebb egy erős hármas. Úgy érzem, olyan, mintha vizet spriccelnék a hajamra. Száraz marad, kellemetlen tapintású és a kifésülést sem könnyíti meg annyira, mint elvárnám. Ez most csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

FReka

2019. május 4.

Csatlakozom sokakhoz előttem,nekem is nosztalgikus termék. Gimiben használtam én is,már nem emlékszem hogy akkor mennyire vált be,de a fodrászom használta és ajánlotta,így megvettem. Aztán jónéhány év eltelt nélküle,tavaly viszont megakadt rajta a szemem egy fodrászkellékesben és újra megvettem. Nagyon örülök neki. Nem csodaszer,de nagyon jó,tényleg könnyebb kifésülni a hajam ha ezt használom,amikor télen berasztásodott a hajam a pulcsiktól,szárazon is befújtam és könnyebb volt szétszedni a csomókat. Egyébként mosás után a még vizes hajamra szoktam fújni belőle.Nekem az illata az nagyon tetszik. Egyre kell csak vigyázni,hogy ha a járólapra is kerül,baromira tud csúszni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

PandAG

2019. április 24.

Nagyon kedvelem, meg sem tudom mondani hányszor vásároltam újra. Határozottan észreveszem a hajamon, ha kimarad a hajápoló rutinomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!