Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

19 aktív hatóanyagával könnyű kifésülhetőséget és hajtöredezés elleni védelmet biztosít. Folyékony keratin komplex-szel javítja a haj külső és belső sérüléseit. Nem kiöblítendő.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
mlexa

2019. március 21.

A hajtöredezéssel nem csinált nálam semmit, illetve nagyobb táplálást sem vettem észre. Viszont könnyen kifésülhető vele a hajam nedvesen és szárazon is egyaránt. Nálam intenzívebb zsírosodást, illetve irritációt nem okozott.

mlexa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

kkytty21

2019. március 20.

Évek óta használom és én nagyon szeretem. Sokkal jobban ki tudom fésülni a hajam, amikor ezzel befújom. (hajmosás után nagyon kócolódik a szőke festett hajam) Az illata is nagyon kellemes. Ajánlom mindenkinek.

kkytty21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

bogi7867

Korcsoport: < 18
2019. március 17.

Nagyon kellemes az illata. Konnyen zsirosodo hajam van, ezert a fulemtol lejjebb szoktam hasznalni. Szep fenyt ad a hajnak, puhava teszi. Valoban sokkal konnyebb kifesulni meg ha hajmosas utan tiszta gubanc is. Nem hasznaltam meg sokszor, de eddig elegedett vagyok vele.

bogi7867
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 17.

Axela8

2019. március 13.

Örök kedvenc, glamour napokon mindig jön haza velem egy jó pár flakon. Nekem télen borzasztóan száll a hajam, úgyhogy első sorban arra használom, hogy ne kapjak dührohamot a szálló hajamtól. Nagyon hosszú, egyenes, vékonyszálú hajam van ami rendkívül sérülékeny. Kell neki ez a plusz, nem válnék meg tőle.

Axela8
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Tundesz99

2019. március 11.

Könnyebben fésülhető a haj tőle ez igaz. De nem nyújt semmi különlegeset a többi hajápolóhoz képest.
Selymesebb lesz tapintásra tőle, de azt a nap folyamán többször kéne alkalmazni, ahhoz hogy tartós maradjon az eredmény.
(göndör a hajam, így sajnos nehéz igazán tápláló balzsamot találni.)

Tundesz99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

(göndör a hajam, így sajnos nehéz igazán tápláló balzsamot találni.)

dottya99

2019. március 11.

A barátnőm ajánlására vettem meg ezt a balzsamot. A hatása tényleg jó, nagyon puha lett tőle a hajam, viszont ehhez a hatáshoz rengeteget kellett fújnom a hajamra, ugyanis amikor kicsit kevesebbet használtam, szinte olyan érzés volt mintha drótkefe lenne a hajam. Tehát addig tényleg tökéletesen hat és puhít, amíg sokat fúj belőle az ember, viszont nem valami költséghatékony megoldás számomra sajnos, hogy 3 hetente újravásároljam.

dottya99

rekucccc

2019. január 25.

Először is imádom az illatát, na és persze a hatását is. Azonnal kifésülhetővé teszi a hajam, és az én kezelhetetlen, száraz hajam, nagyon szép állapotú, puha, fényes, nem gubancolódik, mióta ezt is bevettem a hajápolás-rutinomba. Mindenképp újra fogom venni. Szerintem Glamour-napokon be fogok tárazni belőle, mikor féláras lesz:D

rekucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Jelizz

2019. január 23.

Nagyon kelllemes mar mar parfumos illata van, puha es fenyes lessz tole a hajam. Sajnos hajolajjal kicsit sok mert 2. nap mar zsirosit de majd fel valtva fogom hasznalni .nem rossz de nekem tobb hidratalas kell a hajamnak.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

ficeglobog

2019. január 15.

Vékony szálú hajam van, ami hihetetlenül gubancolódik. E nélkül nem tudom kifésülni. Erre nekem tökéletes. A töredezettségén nem javít, szerintem.

ficeglobog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 15.

Szandi880609

2019. január 9.

Vékony szálú a hajam és nagyon könnyen gubancolódik, úgyhogy nálam évek óta használt termék. Hajmosás után mindig, de néha napközben is. Azt nem mondanám, hogy nagyon táplálja a hajat, de arra, hogy ne tépd fésüléskor, és hogy ne sérüljön annyira, szerintem jó.

Szandi880609
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!