Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malik.regina5, Módosítva: 2013. május 6.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új Ultimate Oil elixir szérum/hajpakolás aranyló részecskéket, keratint tartalmaz, mellyel hajad kevésbé töredezett, fényes és egészségtől ragyogóvá válhat .

Leander

2019. április 9.

Nem rossz. Szépen segít kisimítani a szöszösödésre hajlamos, száraz, szálló hajat. Nem nehezíti el, kellemes az illata, könnyű a használata. Viszont nem igazán tud többet, mint a Nuxe szárazolaja, utóbbinak pedig messze impresszívebb az összetevő listája, jobb az illata és amúgy is mindig tartok itthon, mert az arcomra és testemre is használom. Így ez számomra nem lesz újravevős, de egyébként nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

csomoviki

2017. október 24.

Fodrász mondta, hogy használjak ilyen fújós izét a hajamra mert szebb és egészségesebb lesz tőle a hajam. Elmentem a legközelebbi rossmannba és láttam hogy van vagy 600 ilyen fújós 'izé', na bakker melyik a jó. Ezt vettem le mert lenyűgözött a csillogás kavalkád amikor felráztam Oo Lassan 3 hónapja használom , minden hajmosás után nedvesen és szárazon is fújtam a hajamra. Az illata először meglepett mert erős csoki illata volt de nemigazán kellemes, aztán idővel ez megváltozott és imádom az illatát. A hajam szép egészséges csillogást kap és könnyebb kifésülni is. Nem nehezíti el és nem zsírosítja mint ahogy gondolná az ember. Nálam újra vevős mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Evelyn31

2017. május 6.

Most erre esett a választásom,mert ezt még nem próbáltam. És azt kell mondanom nagy kedvenc lett itthon,segíti a könnyebb kifésülhetőséget,javítja a haj szerkezetét..és az illata is szuper! Most egy darabig sztem ő lesz a befutó és újra vevős. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

whitexswan

2016. december 28.

Érzékeny fejbőrűeknek nem ajánlanám. Többször megpróbálkoztam vele és minden alkalommal szinte azonnal viszketni kezdett tőle a fejbőröm... Nem ez az első alkalom, hogy Gliss Kur termékkel így jártam, a Liquid Silk Anti-Frizz Serummal ugyanez volt a tapasztalatom.

Nem állíthatom, hogy a hajamra semmilyen pozitív hatással nem volt, egy használat után is valamivel kevesebb repülő és rakoncátlan hajszál törte meg az "aurámat" a tükörben, kicsivel fényesebbnek is tűnt tőle a frizurám... De egy evőkanál kókuszzsírnak a tapasztalatom szerint dupla ilyen jó az ápolási hatásfoka, ráadásul nem vált ki kellemetlen reakciókat a bőrömből, sőt... Olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

chililamp

2016. november 10.

Ez az egyik legszuperebb hajas cucc, amit valaha próbáltam. Hajmosás után csodát tesz a hajammal, anno ezért is vettem meg. Egy alapos hajvágás után rá kellett jönnöm, hogy a korábbi módszereimnek búcsút inthetek, és hacsak nem akarok itt-ott égnek meredő frizkóval sétálgatni, akkor valamit gyorsan ki kell találnom. Ezt ajánlották, és azóta semmi pénzért nem válnék meg tőle! Néha száraz hajra is ráfújom, felfrissíti egy kicsit a hajam.

Jó illat, semmi ragacsosság, selymes, fényes, könnyen kezelhető/formázható haj. Imááádom! :)
Állati sokáig kitart, és szerintem ápol is, mert kevésbé törik a hajam mióta használom! Szerelmetes 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Loreleyyang

2016. október 24.

Az illata nagyon jó szerintem olyan csokoládés anno azért vettem hogy csoki illatú legyen a hajam , de igazából ha kócos a hajam egyből kitudom ezzel fésülni .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

Buhito

2016. október 23.

Gubancos haj kifésülésénél segít, de nem vettem észre ápoló hatását.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Gubancos haj kifésülésénél segít, de nem vettem észre ápoló hatását.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Fatyolfelho

2016. szeptember 21.

A második dobozzal kezdtem használni. Nagyon sok hajvég olajat kipróbáltam, de eddig ez a legjobb száraz hajra. Hajmosás után vizes hajra többféle bevált, de indulás előtt, hajformázás után csak ezt használom, mert nem nehezíti el a hajvéget és közben lágyít a szalmaszerű, száraz hajvégen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

kovacsnikoletta92

2016. február 17.

Nem sok hasznát veszem észre azon felül, hogy nagyon finom az illata, amiből másnap már nem érződik semmi sajnos a hajamon. Ami viszont nagyon nem tetszik, hogy fújás után a környék teli lesz csúszós olaj foltokkal... Egyedüli előnye, hogy megkönnyíti a kifésülést, én csak hajmosás után használom vizes hajra. Ár érték arányban szerintem nagyon rossz...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

dorika11

2015. október 19.

Minden reggel befújom vele a hajam. Sok változást nem veszek észre azon kívül, hogy puhább lett a hajam.. mellesleg nagyon kevés ideig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.