Schwarzkopf

Ár:   1376 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fanni21, Módosítva: 2012. június 19.

Kategória:   Hajápolás

A nagyon sérült és száraz hajra lett kifejlesztve, mely már az első használatkor lezárja és regenerálja a sérült hajvégeket.  A speciális formula most 3x több Folyékony Keratin Komplex-szel kiválóan javítja a haj sérüléseit és feltölti a repedéseket.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Régebben használtam, viszonylag hosszabb ideig. De nem győzött meg, hogy valójában lassította volna a hajvégeim töredezését.
Nem volt rossz, de azért nem volt egy világmegváltás. Pedig a pumpás hajpakolását nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Victoria007

2018. december 28.

Alapvetően nekem jól bevált, viszont sajnos utána egyberagadt kissé a hajam vége illetve könnyebben szöszösödött. A kiszerelés kialakítása sem a legjobb, mikor már kevesebb van benne egy kézzel nehezen nyomható ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

orsipanka

2018. december 14.

Nagy előnye, hogy gyorsan lehet használni, nem kell a hajon hagyni és utána kiöblíteni, így a reggeli rohanásban is könnyen használható. Viszont heti egy használat mellett nem sok hatását látom, még mindig töredezettek a hajvégeim, pedig már a tubus végénél járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

b3ttuvagyok

2018. július 25.

nem vagyok oda érte, az illata kellemes, de semmi különleges. ha száraz hajon használtam egybe ragadt, ha már kevés volt benne szinte kevés voolt a 2 kéz hogy ki tudjam belőle préselni, nem venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

yellowbanane

2018. június 21.

Végre találtam olyan hajvégápolót, ami tényleg ápol Az olajokkal ellentétben másnap vagy harmadnap is érzem a hatását. Vékonyszálú hajra a fodrászom nem ajánlottam, mert elnehezíti a keratintartalom, viszont nekem nagyon bevált. Sokkal kevésbé töredezik a szőke hajam. Kicsit drága, de szerintem egy próbát megér másnak is. Én maradok ennél =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

ksnkzd

2018. május 17.

Egy tubussal elhasználtam, nekem bejött, szépen rendben tartja a hajvéget, erősíti. Plusz ha használom, az amúgy könnyen szálló hajam normális lesz.
Egyetlen negatívuma az illata, ami bár nekem nem okoz problémát, de a családtagjaim ki nem állhatják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

PinkAlien

2018. március 29.

Nekem az illata sem tetszett, mandulára emlékeztet.
Iszonyatosan kiszárította a hajamat, seprűs lett tőle a vége. Kénytelen voltam mellé olajat használni, így a hatás nem 100%-ban ennek a terméknek az érdeme. Biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Nekem az illata sem tetszett, mandulára emlékeztet.

krisztina-g

2018. január 18.

Hajmosás után tettem a hajvégekre. Igaz, hogy most már nem töredeznek a hajvégek, de nagyon szárazzá tette a hajamat. Ha elfogy, nem fogok újat venni. A Gliss Kur Oil Nutritive folyékony hajvégápoló sokkal hatásosabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

hdori23

2017. október 2.

Nem rossz,de használtam már nála jobbat is. A hajam puha lesz tőle ,az illatát imádom,de a hatása nálam elmarad. Sajnos nagyon törik a hajam vége,nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

zsófi84

2017. május 11.

Alapvetően nem rossz, nekem viszont elég sokat kell tennem belőle, hogy érezzem a hatását, így viszont egyáltalán nem gazgaságos. A hajam puhább tőle, és az illata is jó, de szerintem vannak jobbak is ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.