Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

Barabell

2015. június 19.

A valaha próbált legjobb samponom! El sem hittem, mikor már első hajmosás után éreztem, milyen puha a hajam. Nekem látványosan javítja a hajvégek állapotát, a balzsam használata nélkül is.Bárcsak az illata más lenne. Imádom a gliss kur termékeket, de valahogy az illatukkal nem tudok megbarátkozni. Ettől függetlenül tökéletes termék és nagy segítség a száraz hajnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

piperepozitív

2014. december 28.

Nem győzött meg ez a sampon. Nem érzem azt, hogy sokkal jobban táplálta volna a hajamat, ellenben hamarabb zsírosodott tőle.
Bár kellemes állagú és habú, de mindig olyan érzésem volt tőle, mintha valami ragacsos réteg maradt volna a hajamon, amit nem tudtam kiöblíteni percek alatt sem (ez főleg a tövénél idegesítő).
Egynek jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Egynek jó volt, de nem veszem újra.

redheadvrouw

2014. december 1.

A testvérem szerezte be magának a szakállához, mivel egy másik márka repair samponja bevált neki erre a célra.Hát ez nem, összeállt neki és rossz tapintású lett.Gondolta elhasználja a hajára, de brutálisan zsírosította.Így hát lepasszoltuk anyukánknak, ő amúgy is a szilikonos samponokat preferálja, de neki is nagyon hamar bezsírosodott a haja tőle. Talán nyárra megkaphatja a kutya pancsolni, de ahogy olvasom a véleményeket a tendencia szerint neki meg a szőre hullana ki tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

Gabriella1992

2014. november 14.

Két éve használtam ilyet a balzsamjával együtt, kellemes illata volt, a hajvégeim az első napon tényleg úgy néztek ki, mintha frissen vágva lennének, de második nap ugyanolyan töredezettek voltak a hajvégek, zsírosak a hajtövek és hullott a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

marcsi11226

2014. november 3.

Már nem használom ezt a sampont, viszont kezdetben, míg a hajam meg nem szokta nagyon szép, fényes frizurát varázsolt. De később valahogy nem hozta a formáját.
Az illata fantasztikus, imádtam, állandóan azt szagolgattam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Az illata fantasztikus, imádtam, állandóan azt szagolgattam volna.

hhusiii

2014. október 20.

Olyan semmilyen, nem a kedvencem, de nem is volt pénzkidobás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 20.

Olyan semmilyen, nem a kedvencem, de nem is volt pénzkidobás

Moncsy

2014. október 19.

Még régebben használtam ezt a sampont. Szerettem nagyon, főleg az illata miatt, meg sokáig Gliss Kur párti voltam. Szép volt tőle a hajam, de egy kis csalódás mégis volt bennem: hiába ultra hiper extrém erősen sérült hajra találták ki, semmivel nem tud többet, mint a többi Gliss Kur-os termék, pedig azért elvártam volna, ha már állítólag a legnagyobb roncsolódásokat is helyre hozza. Bár ezért már a marketingesek a hibásak, úgy hogy jár neki a 4 csillagocska. Még az is elképzelhető, hogy a későbbiekben ismét meg fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 19.

moniq0213

2014. október 16.

Sajnos nálam többet ártott, mint használt. Míg ezt használtam, legalább három-négyszer több hajam hullott ki a mosás utáni kifésüléskor. :( Pedig végig használtam mellette a balzsamát is, és mégis szörnyű sok bosszúságot okozott a hajhullás. Mióta másra váltottam, már nincsen ilyen problémám, úgyhogy biztos a sampon hibája volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

amenamy

2014. szeptember 19.

ez a legjobb sampon, mindig ezt vásárolom, és az illata is isteni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

ez a legjobb sampon, mindig ezt vásárolom, és az illata is isteni

madaras

2014. július 17.

Csatlakozom az előttem szólóhoz,az én száraz hajamra egyszerűen kiváló. Több heti hajmosás után,már nem érzem olyan száraznak a hajam,sokkal finomabb hidratáltabb. Természetesen a hajmosás utáni balzsamozásról nem tudok lemondani,mivel az én hajamnak nagyon kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 17.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.