Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2012. július 28.

Kategória:   Hajápolók

Regenerál és dúsít. Szilikonmentes formula.

Ariella

2019. február 15.

Nekem ez a termék nagyon szépen dúsította a hajamat, pedig az elmúlt években tragédia volt,ahogy kinézett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

senskin

2017. január 27.

Nagyon kellemes friss balzsam, felüdülés a vékony hajam számára! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Nagyon kellemes friss balzsam, felüdülés a vékony hajam számára! :)

eveartstar

2015. október 23.

....sok sok szenvedés és porosodás után, ezt a használhatatlan balzsamot összekevertem az agyonajnározott, de kupakot nem érő Balea Oil Repair balzsammal, hogy mostmár gyorsabban fogyjanak ketten... csodák csodája 8 óra alvás után reggelre úgy ébredtem mint egy királylány.
Az este megmosott és balzsamozott félhullámos hajam fényes és puha, valamint olyan formázott volt, mintha most léptem volna ki frissen a fodrászat ajtaján.. .
Ezért kap egy hármast, meg a balea is kapott egy hármast, az összesen egy csillagos hatos! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 23.

angi9207

2015. július 29.

Azthiszem ezt a fajtát hozta anya legutóbb. Átlagosnak mondanám, el lehet használni. A hajam viszonylag könnyen fésülhető, és selymes lesz tőle.
De nekem senki ne mondja, hogy ebben nincs szilikon, vagy valami ahhoz hasonló, mert egy tipikus olyan réteg érződik tőle a hajamon, mikor régebben a szilikontartalmú hővédő spray-t fújtam a hajamra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

adrienn0507

2015. május 3.

Nem jó. Szerintem éppen azt nem csinálja, ami a dolga lenne. Én úgy látom, hogy szárítja vagy szárazzá teszi a hajam. Az illata kellemes és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Lina14

2015. február 28.

Az illata egész kellemes, szépen kifésülhetővé teszi a hajat, nem nehezíti el. És azt hiszem, ennyi pozitívumot tudok elmondani róla... Átlagos balzsamnak nem is lenne rossz. Hogy dúsít e? Nem, nem igazán... Mivel a dúsítást a hajtöveknél lehet látványosan megoldani, és mivel ugye balzsamot csak a fül vonaláig visszük fel a hajvégekre, ezért nem is vártam, hogy különösebbel nagy dúsítást hajtson végre. Sajnos, mint a legtöbb kinyomhatós és nem tégelyes balzsamnál tapasztalom, ez is könnyen kimosódik a hajból, és én kétszer is kellett, hogy balzsamozzak, hogy tényleg leszen valami balzsamos érzete a hajvégeimnek. Szóval: teljesen átlagos balzsam, kicsit nagyobb mennyiségben kell használni belőle, tehát gyorsan fogy, ezáltal "drágább". Hogy ne mindig a kedvenc balzsamomat használjam, és legyen egy kis változatosság a hajápolási rutinomban, arra nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 28.

trisztan

2014. május 3.

Talán dúsít, de végül is nekem a kifésülés a fontos, arra meg jó, bár nem hozza azt az érzést, hogy ezt többször is vennem kellene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 3.

Jelizz

2014. április 17.

Jó az illata és krémes... és hát lila tubus :DD amúgy nem rossz.. nem hidratál vlami jól.. de azért dúsít és kondicíonál valamenyire

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 17.

Tuntilla

2014. április 4.

Balzsam tesztelésben vagyok, göndör, fel hosszú, egészségesnek mondható hajam van. Én a tökéletes kifélhetőséget és tartós illatot keresem. Kifélhetőség 3,5, illat kb. 2 nap. Eddig pantene vitt a prímet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

rjuuudit

2014. január 9.

A samponnal együtt használom. Egyáltalán nem dúsít, de nagyon könnyű kifésülni a hajam, és puhábbnak is érzem, az illata annyira nem fogott meg. De nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.