Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. augusztus 11.

Kategória:   Hajápolás

Mikor történt meg veled legutoljára, hogy egy dögös csaj ujjai végigfutottak a hajadon? Fényezd és irányítsd stílusod a got2b 4play hajkrémmel, hogy hajad érinthető maradjon, ne törjön meg és készülj fel az akcióra... Induljon a pörgés!

Oraculum

2014. július 7.

Páromnak vettem, de sajnos azon kívül,h zsírosította, formázni nem tudta vele a dróthaját, egyedül az illata miatt 2*-ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Málni

2013. május 11.

Szerintem pont hogy ennek a kis dobozkának egyáltalán nincs ffias illata, sőt olyan játékos és nagyon kellemes, erős!:) A hatása viszont egy nagy nulla, zsíros lesz tőle a haj, nem tart egyáltalán, kb. csak hajillatosításra alkalmas, mert jó sokáig érezni rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Marcsi0307

2012. november 13.

Én a waximádó páromat leptem meg ezzel a termékkel. Rengeteg, és nagyon vastag haja van. Tulajdonképpen mondhatom azt, hogy bevált. Szépen tartja neki egész nap, bár nem sajnálja a mennyiséget. Az illata abszolút férfias, azon belül, pedig nagyon kellemes! Én is hiányolom a nőknek szánt párját !! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

DittyCat

2012. október 27.

Én is nő vagyok, mégis megvettem ezt a terméket, bár sok Got2B terméknek valóban igen férfias illata van, ennek nem zavaróan erős - és elég hamar elillan.
Elég sok kell belőle, de a kiszerelése sem kicsi, így nem gáz. A lapos doboz igen praktikus. Rövid hajam van, ad neki fényt és tartást, nem lesz tőle kemény a hajam, így szívesen használom. Jó lenne kicsit nőiesebb verzió belőle :) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

angelscrime

2011. augusztus 14.

Egy szponzorált esemény kapcsán csaptam le rá reménykedve abban, hogy uniszex termék, azonban sajnos az illata alapján azt állapítottam meg, hogy elsősorban férfiaknak szánták. Sebaj, nem tántorított el kipróbálási vágyamtól, félhosszú hajamon nagyon bevált, nem veszített a selymességéből és nem lett olyan ragacsos-zsíros érzetű, mint amikor waxot használok. És a formája is megmaradt sokáig, egész napot kibírta. Az illata szerencsére hajon nem érezhető, nem marad meg, úgyhogy a továbbiakban is ezt fogom használni formázásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/