Schwarzkopf

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DittyCat, Módosítva: 2012. február 23.

Kategória:   Hajformázók

Ez a hajformázó krém a Te kreatív belépőd, hogy megalkosd és gyurmázd egyedi séród. Húzd, csavard, tapaszd, formázd - és tiéd a funky stílus. Erős és mégis rugalmas tartást biztosít!

eszterszekely

2019. november 19.

Tényleg nem tudom ez a termék mire jó. Semmiféle tartást nem ad a hajnak még fél percre sem. Nagyon jó az illata, meg jó belenyúlni, szép fényes világoskék massza. Esetleg buborék fólia pukkasztgatás helyett lehet nyújtogatni az ujjbegyeink közt mint relaxációs technika de hajra felesleges kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Ardanky

2018. február 26.

Nagyon jó hasznát veszem. Nem kell belőle sok. Erős,sűrű,hosszú hajam van. Szépen rendezi a rakoncátlan tincseket. Miután megszárad,nem neheziti el a hajat. Nem hajlakk hatású de ez a termék nem is arra lett kitalálva,hanem a hajtincsek rendezésére. Isteni illata van és tényleg nem kell belöle sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

szilardz

2017. június 14.

Az állaga teljesen jó lenne, de sajnos semmi tartása nincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Az állaga teljesen jó lenne, de sajnos semmi tartása nincs

diahlin

2017. június 3.

Az erős tartás kb. egy órán át tart. Felejtős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Az erős tartás kb. egy órán át tart. Felejtős.

Oraculum

2014. július 7.

A Matrix modellező pasztáit jobban szeretem, nekem ragadt, hiába a kis mennyiség, pedig fantasztikus az illata és a csomagolása, de szinte semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

nemvokbuta

2014. április 11.

Hmm. nem is tudom,nekem annyira nem vált be.egyik nap megtudom vele csinálni a hajamat másik nap pedig nem,jó a termék illata is meg minden,de nekem valami nagyon hiányzik belőle ugy hogy én nagyon telhetetlen vagyok,amugy én hajlakkot szoktam rá fujni miután felviszem a hajamra mert ön magában nem tud semmit.kicsit csalódtam benne:( de amugy az illata fantasztikusan jó. és amikor felviszem a kezemmel a hajra,a kezemre ráragad a krém és nem bírom lemosni sehogysem :/ És kicsit olyan hatást kell mintha zsíros lenne a hajad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 11.

pinkil

2014. január 22.

Volt ilyenem. Mint ha zsírral kenegettem volna a hajam, minden nap hajat kellett mosni, de az illata jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

nyami

2014. január 21.

A tengernyi göndörödő babahajamat szoktam vele megregulázni, imádom, szinte kötelezővé tenném a használatát :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Kodi

2013. július 13.

Kellemesen csalódtam ebben a termékben a got2b termékek általában nem váltak be, eddig a lakk és spray-je gyümölcsös ragacs volt csupán. Azért vettem meg, mert itt jó véleményeket kapott. Nem nagyon van hozzá hasonló a drogériás piacon, én nem szeretem a zselét, a waxok se nagyon váltak be, valami olyan kellett volna, amit csak beletúrok a hajamba és ad egy kis tartást. Nos, erre tökéletes. Azt el sem tudom képzelni, hogy hosszú hajra is jó legyen, de rövid hajra hiánypótló jellegű. Kár, hogy egyre kevesebb helyen látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

electropanic99

2013. június 2.

Jó illata van, könnyen használható, keveset kell két ujj között felmelegíteni és már használható is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Honey

Színezék. Lila színű.