Schwarzkopf

Ár:   1684 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: szpirita, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Hajformázók

Ha göndör vagy hullámos hajadat kezelhetővé szeretnéd varázsolni, a szárítsd egyenesre hajkiegyenesítõ szett neked lett megalkotva! 2 egyszerû lépésben az ideiglenesen ható styling termék tökéletesen simítja, egyenesíti és kezelhetõbbé varázsolja hajad, így az puhává és könnyen száríthatóvá válik.

Ár: 700 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Szidy

2017. augusztus 5.

Én konkrétan eltörném a kezét annak aki megengedi , hogy ez a szar forgalomban legyen😠
Istenem, hogy vehettem meg ezt a vackot? Na de ha tudom, hogy leesek leülök nemde?
A hajam konkrétan mint a seprű, szálkás, száraz, leszedte a festéket róla....szóval iszonyatosan tönkre vágta a hajam.
Gratula a forgalamónak, mehetek hajat vágatni! Köszönöm a megtiszteltetést! Egy élmény volt!😠😠😠😠Soha de soha többé! !!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

angry

2015. február 21.

Végre egy termék amitől hajvasalás nélkül is szép egyenes lesz a hajam. Először féltem kipróbálni mert enyhén töredezett a hajvégem, de az állapotán nem rontott. Az illata nagyon erős és büdös de könnyen kimosható a hajból és a fixáló krém felrakása után teljesen meg is szűnik, puha lesz a haj. Rengeteg krém van a két tubusba, csak az tegye rá mindet akinek dús és hosszú haja van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

zsanee84

2014. április 15.

nekem konkrétan úgy tönkre tette a hajam,hogy 2cm-re le kellett vágatnom....szó szerint majdnem sírva rohantam a fodrászhoz...
hogy lehet ilyen a forgalomban egyáltalán??????

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

hogy lehet ilyen a forgalomban egyáltalán??????

bokros.monika

2014. április 7.

Én is kiprobáltam ezt a terméket,de nincsenek jo tapasztalataim.A hajam száraz töredezett söprüs lett ,és kezelhetetlen.helyre jön vamikor a hajvégek vagy muszály lessz levágatnom?Nekem sajnos csak rontott a hajam állagán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 7.

anett9

2013. május 8.

Most próbáltam ki, bár kicsit féltem tőle, mert több negatív véleményt is olvastam. A használata nem túl macerás, bár a szag először kicsit riasztó, de idővel enyhül, sőt, el is tűnik. Nekem nem tört meg tőle a hajam, bár azt el lehet mondani, hogy kicsit lekapta róla a festéket (feketére van festve a hajam) de nem vészes, szerintem csak én veszem észre. Abszolút egyenes lett tőle a hajam, főleg vasalás után, kiváncsi vagyok, kitart-e az ígért 10 hajmosásig. Egyébként hasonló (bár nyilván az nem tart több mosásig) hatást a John Frieda Frizz Ease-kollekciója ad, azt én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Fanny

2012. november 1.

Megvettem a dm akció miatt, amúgy elég drága szerintem. Végig csináltam minden lépést, ahogy írt, de nem lett egyenesebb... Sőt, (főleg az első) tubus után olyan vot a hajam, mint a drótkefe, szörnyű érzés volt, de megálltam, és csak balzsammal mostam le. Szárítás után jobban szállt a hajam, mint valaha, éskiálltak a hajvágeim is, száraz lett és sprőd. Ami még nagyon kellemetlen, hogy iszonyat büdös is, ami mosás után ugyan kimegy belőle, de jellegzetes szaga marad, ami nekem nem tetszett....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 1.

Antioxidánsok: Cysteine HCL
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.