Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivoo, Módosítva: 2015. november 18.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon a nagyon száraz és sérült hajra.

Wacskamati

2019. november 13.

Picit elnehezít a hajat, de az illata csodás. Nekem nem jött annyira be, nem fogom újravenni. Persze nem is nekem készült, mert az én hajam nem száraz, vékonyszálú, úgyhogy nem tudom, miért választottam ezt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

racheldawes

2019. október 25.

Hasonlókat tudok erről a samponról írni, mint amilyeneket a hajpakolásáról "nyilatkoztam", amivel együtt használom közel egy hónapja: nem rossz, de többet vártam tőle. Szuper illatú, volument ad a hajnak, nem zsírosít, cserébe viszont sajnos - igaz kis mértékben, de - korpásodást okozott, illetve nem érzem kellően selymesnek és puhának tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Glória Kedves

2019. szeptember 10.

Két utat látok samponügyben. Natúr: ami jó a szememnek és az arcbőrömnek, de előbb utóbb elzsírosítja a hajamat. A másik, nem drogériás márkák. Váltva használom, míg az egyik nem irritál, a másiktól meg kiesik a szemem, középút nincs. Ez a fügés sampon nagyon jónak tűnik, már a második flakont vettem, ami nagy szó, mert a szemem ugyan csípi, de a hajam imádja. Nálam hozza a reklámokból ismert fényes és dús hajat :) Komolyan, annyira jól ápol és közben nem nehezít, hogy hajmosás közben gondolkoznom kell, hogy a pakolót mosom le (szintén ez a fügés, nagyon jó) vagy ez még a sampon? Tényleg csak a hajvégre kell balzsam vagy pakolás, a többi részre felesleges, azt sampon már intézte. Nézegetem a literes kiszerelést, az sokkal jobban megéri. Szőkített hajú barátnőmnek kevés, de sima festett hajra (6% oxi, nincs leszívatva) nekem tökéletes. Ötös.
up: megvettem a literest (5500 Ft) összehasonlítva a 200 ml kiszereléssel, ugyanaz a mennyiség féláron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

dorisz89

2019. szeptember 6.

Imádom az illatát, mar 2 éve csak ezt a sampont használom, mondjuk a hajam zsírosodásán nem segít, de közvetlenül hajmosás után gyönyörű a hajam tőle és még egyszer, az illata valami fenomenális!! ❤️❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

veressilona

2018. július 1.

imádom az illatát, és egyik kedvenc samponom, önmagában használva is olyan hatást ér el, mintha balzsamot is használtam volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.