Schwarzkopf

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Hajformázók

Hab állagú szárazsampon hosszú hajra. Felrissíti a hajat és eltávolítja a zsírt anélkül, hogy nyomot hagyna.

ReTo23

2020. május 5.

Megvettem, mert tetszett a hab állag. Nehezebb eldolgozni, de profi, hosszantartó hatás, 2-3 nappal húztam el a hajmosást 1 használattal. Profi termék LENNE! Ha a 2. használat után nem tömődött volna el. Hiába mostam át, piszkaltam ki, nem jön belőle egy szem se ki! Holnap indítom a reklamációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.