Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft alatt   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml + 10 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2013. június 12.

Ár:   2000 Ft alatt
Kiszerelés:   50 ml + 10 ml
Kategória:   Hajfestékek

Ammónia mentes, gyengéd hajfesték, mely makadámdió olajjal ápolja  a hajat. Természetes, egészségesen csillogó szín érhető el vele.

tenagi

2017. augusztus 18.

Én úgy 5 éve akartam vörös lenni, viszont nem akartam hajfestéket használni, mert ördögi körbe nem akartam esni a lenövések festegetésével. Csak próbaképpen szerettem volna ezt az állapotot, nem tartósan, ezért választottam ezt a tartós hajszínezőt. Anyukám fodrász, ő mondta nekem, hogy élénk vöröset válasszak a gesztenyebarna hajamhoz, mert akkor fogom elérni a mahagóni árnyalatot. Igaz segítségként van kép a dobozon, hogy kb. milyen eredményt várhatunk ha szőke-középbarna-sötétebb hajszínre visszük fel a szert. Igaza lett bár nekem 3-4 hajmosás után kezdett el tetszeni a hajszínem, addig túl élénk pirosas volt :D Úgy fél év alatt ki is kopott a színe, hiába használtam színvédő sampont.
Előnye, hogy nem látszódott lenövés a hajamon, és kikopott. Nem töredezett tőle a hajam, igaz egyszer kentük rá és én utána hajpakolást tettem fel, hogy még véletlenül se essen le a frizurám :D
Összességében annyi, amit ígér, ajánlom a felvitele után a regeneráló hajpakolást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

nature12

2017. június 26.

Rémálom! Ennyire még egyetlen hajfesték sem roncsolta a hajam. Használat után szép volt a hajam 1 hétig, utána jöttek a száraz és nagyon-nagyon töredező hajvégek. :( Kb 5 cm-es darbok estek le a hajamból és nagyon hullott. Sajnos sokat le kellett vágni belőle.
Azóta fel is hagytam a kémiai hajfestéssel.

Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Azóta fel is hagytam a kémiai hajfestéssel.

Senkinek nem ajánlom!

SLetti

2015. február 4.

Jó kis cucc,de szörnyen drága.. :|

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Jó kis cucc,de szörnyen drága.. :|

Odil

2014. július 31.

Ud. Én is esküdnék rá, lévén jelenleg az egyetlen szilikonmentes színező a piacon, amiről tudok, azonban annyira silány számomra a színválaszték. Belezúgtam a borostyánszőke gondolatába, ám annyira semmi köze a szőkéhez, szinte a legbarnásabb, legtermészetesebb vörös, ami eddig a fejemen volt. Szépen, fokozatosan kopik, befogja a töveimet, egyenletes lesz a szín, nem bánt, minden, de én akkor is világos vöri akarok lenni. *durcás*

A legjobb barátnőm hat éve esküszik rá. Amióta használja, a haja még egészségesebb és csillogóbb. :o A fekete tartóssága pedig ugyanolyan, mint a festéké - havonta egyszer újraszínezi a hajtöveit, és kész. Egyetlen hátránya, hogy iszonyúan felnyomták az árát, emlékszem, régebben fele ennyiért vettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

mankablogja

2013. május 22.

Egyszer-kétszer vettem ilyen tartós hajszínezőt ,főleg akkor,amikor a természetes hajszínemet szerettem volna kicsit élénkíteni.Azt hiszem a középszőke árnyalat volt az enyém.Nagyon tetszett a színe,nem tette tönkre a hajam,viszont azzal egyetértek,hogy ahhoz képest nem olcsó,hogy még utóápoló sincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

sziszoka

2013. március 12.

Hát ha valaki aztán én ismerem ezt a hajszínezőt.Legalább tíz éve ezt használom.A vöröses árnyalatok nagyon hamar lekopnak még a hajfesték is,nemcsak a színező.Azt mondta nekem egyszer egy fodrász,hogy a dobozos hajfestékek ilyenek nem tudnak olyan színt kikeverni,ami tartós lenne.Vörös korszakomban nagyon száraz és töredezett volt a hajam,állítólag abban erősebb a színelőhívó.Mióta feketére festem a hajam egyáltalán nem törik.Szép egészséges hajat eredményez.A kékesfekete árnyalata elég mű szín,nekem már annyira nem tetszik,maradok a sima feketénél.A szőkék meg ne csodálkozzanak,ha besárgulnak,az nem a festék hibája.Ez attól van,hogy a természetes hajszínhez képest nagyon világosítják a hajukat.Két árnyalatnál többet nem érdemes világosítani,mert egyrészt tönkreteszi a hajat,másrészt nem természetes a végeredmény.
Régen ez volt a legolcsóbb hajfesték most már olyan 1000 ft körül van.Ahhoz képest drága,hogy még balzsam sincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

nyüsszentyű

2013. február 22.

Nem tudok hosszabb távú hatásról beszámolni, mert ma színeztem vele a hajam, de ami eddig történt, az tetszik. A kicsit fakó szőkés hajamnak az aranyszőke festék szép vöröses fényt adott, és világosított is egy kicsit rajta. Nem vártam többet tőle, mert mégis csak egy színező, ami nem fogja drasztikusan megváltoztatni a hajszínt, de én pont ezt akartam. És mintha még puhább is lenne tőle a hajam (ezt nem akarom elkiabálni, elég sok hajápolót használtam a festés után, lehet, hogy annak köszönhető), az én hajamat nem roncsolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

bőregér00

2013. február 8.

Egyszer használtam a diószőke elnevezésű árnyalatot, hiba volt, majdnem leesett tőle a hajam. Hullott nagyon, ki is szárította, ez valami borzalom, a szín hamar kikopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

hedgehog

2013. január 9.

Én padlizsán színben vettem meg. Csak a hajtöveimet fogta meg rendesen (pedig fodrász csinálta), a hajam többi részét alig-alig. AZ első 3-4 mosás alkalmával nagyon engedte a színét és a kezdeti valóban padlizsánból egy kifakult, pirosas íze lett és 5. mosás után már csak a választékomnál látszik, hogy festve volt a hajam olyan mintha az lenne a lenövésem. Nagyon gyenge a minősége, és egyáltalán nem tartós és nem fed egyenletesen. Soha többet ilyet. Azon kívül, hogy olcsó semmi jót nem lehet róla elmondani, pénzkidobás a javából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Mossyka

2013. január 6.

Utálom! A barna korom fekete lett a hajamon és egyáltalán nem kopott a vörös meg egyetlen mosás után pasztel rózsaszín lett...soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Metanol, metil-alkohol, régies nevén faszesz. Színtelen, jellegzetes szagú. Vízzel korlátlanul elegyedik, ezért kiváló oldószer (solvent) és denaturáló hatású. Erősen mérgező, mert a szervezetben az alkohol dehidrogenáz nevű enzim formaldehiddé alakítja, ami erős sejtméreg. Májkárosító, idegméreg. A bőrön át is felszívódik, ezért hosszabb távon veszélyes a (fej)bőrrel való érintkezés.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.