Schwarzkopf

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Complex összetevőinek köszönhetően feltölti a sérült hajat új erővel és rugalmassággal, valamint megkönnyíti a haj kifésülését. A BC hairtherapy Amino Cell Rebuild technológia a haj belsejében erősíti meg a hajszerkezetet.

CsillamCsillu

2018. május 7.

Az itteni vélemények alapján gondoltam, hogy kipróbálok egy professzionális terméket, az amúgy jó állapotú de kicsit száraz hajamra. Eddig kb 4-szer használtam, de nagyobb WOW hatást vártam volna tőle. Úgy érzem, ha nem használnék hajolajat a balzsamozás után, nagyon sprőd maradna a hajvégem. Volt már szerencsém olcsóbb, szebb hatással rendelkező termékhez. Nem vagyok elvarázsolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Notti94

2017. június 9.

Az eddigi egyik kedvenc balzsamom!! Imádom az illatát. A hajam puha és fényes tőle. Nem nehezíti el a hajat. Épp most fogy ki, már vettem is újat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

AcsAgnes

2016. november 21.

Eddigi legjobb samponom és balzsamom. Derékig érő hajam gyorsan töredezik, gyakran száraz a vége. Ezektől a termékektől puha és fényes lesz a hajam, nagyon könnyű kifésülni. A környezetemben mindenki észrevette, hogy egészségesebb és fényesebb a hajam. Nem a legolcsóbb darab, de drogériás termékekkel sose értem el ilyen hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

edo328

2016. augusztus 2.

A samponját imádom, ez sem rossz bár szerintem sok kell belőle és igazából semmi különös hatása nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

naokikuno

2016. június 29.

csatlakoznék az előttem szólókhoz - nagyon jól karbantartja az eléggé megviselt hajamat, szép puha lesz tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Andicska

2016. február 9.

Már egy jó ideje ezt a balzsamot használom, és szerintem jól karbantartja a hajam. Hátközép alatt érő hajam van, és az alsó, a tarkónál lévő hajszálaim mindig is töredeztek, mivel az súrlódik közvetlenül a ruhához, és sajnos "kopik". Ezen sajnos ez a balzsam sem tudott segíteni, de ezen szerintem semmi sem segít, csak ha laza kontyba feltekerve a fejed tetején hordod a hajadat a lehető legtöbbször, hogy ne érjen hozzá semmihez.
De a balzsam összességében puha, fényes, könnyen kifésülhető, nagyon szép hajat eredményez, megérdemli az 5 pontot. Szerintem az egyik legjobb, amit valaha használtam.

Update: Próbáltam azóta más balzsamokat, de mindig visszatértem hozzá. Tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

zsuzsika

2014. március 30.

Nekem bejönnek a Schwarzkopf termékek, és ezt a termékcsaládodt nagyon szeretem.
Nagyon szépen rendbetette a száraz végű, töredezett hajamat a sampon-balzsam-pakolás-hajvégápoló krém kombó.
Azóta váltottam másra, de egy vagy két flakon más után visszatérek ehhez, vagy ha úgy érzem, szárazabb a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.