Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2013. november 8.

Kategória:   Hajápolás

Könnyű, nem kimosandó hajkondícionáló spré, mely simává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat anélkül, hogy elnehezíteni azt.

agen

2016. április 14.

Szörnyű. Nagyon elnehezítette a hajam. Kukában landolt, mert senkinek nem adtam volna oda jó szívvel.. szakítottunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

helgus96

2015. február 27.

Számomra egyenlő a katasztrófával. Valami jó kis balzsamért indultam a fodrászkellékesbe, aztán mégis ezt vittem haza (nem tudom miért, talán mert rábeszélt az eladó csaj) samponnal együtt vettem akciósan!3000 ft-ért. Próbáltam száraz hajon, nedves hajon, de nekem olyan szinten kiszárította a hajam, pedig csak a végére használtam én is. Valószínű kuka lesz a vége, mert már fél éve rakosgatom jobbra-balra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 27.

maaya83

2012. március 8.

Nagyon jó de csak hajvégre hajtőveket zsírosítja.Isteni az illata,ajánlom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

Nagyon jó de csak hajvégre hajtőveket zsírosítja.Isteni az illata,ajánlom:)

cassiopeia

2012. január 15.

Hajvégre tökéletes,minél közelebb kerül még esetleg a hajtövemhez,annál gyorsabban lesz trottyos a hajam!Az illatát szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

HBrigi

2011. november 24.

Télen használom ezt a spray-t az illata miatt. Finom, krémes illata van, de nekem nyáron picit sok. Tényleg nem zsírosít, pedig a hajtövem hajlamos rá, ápolja a hajvégeket, könnyen fésülhető a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 24.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.