Schwarzkopf

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2014. január 23.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Normál

Hajmosás után a haj gyakran száraz és rugalmatlan, fénytelen és nehezen fésülhető. A Golf Vital hajöblítő balzsam B5 Provitaminnal aktív hatóanyag-kombinációt tartalmaz, mely erősíti a hajat, és védi nedvességtartalmát. A hajöblítő balzsam használatával a haj rugalmas, lágy, csillogó fényű és könnyen fésülhető lesz.

ninarny

2018. március 18.

Megláttam, gyerekkoromból emlékeztem rá és megvettem. A legnagyobb megdöbbenésemre ez a balzsam nagyon jó! Olyat tud, amit sok baromi drága termék nem. A haj elképesztően puha, fényes, kifésülhető és minden jó lesz tőle. Azóta mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

babyface

2017. július 27.

mindkét verziót beszereztem hirtelen felindulásból, talán ez az ami picit jobban teljesített, eleinte nagyon el voltam ájulva tőle, de utána hozzá szokhatott a hajam és már nem volt annyira nagy durranás ezért nem fogom újravenni... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

hivettivy

2017. március 25.

A lecitines mellet ezt szoktam használni, mert ápolja a hajam és könnyen kitudom fésülni. Visszafogott illata van, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

PaNel95

2017. február 22.

Teljesen rendben van ez a balzsam.
Meguntam már mindenféle nagyobb márkás, drága balzsamokat használni, mert hiába ígért egy csomó mindent, semmi változást nem éreztem.
Régebben használtam már egyszer ezt a balzsamot, úgyhogy örültem, hogy van még.
Szép fényes és puha lesz tőle a hajam, nem nehezíti el. A hajam puhasága és kifésülhetősége pedig a következő hajmosásig is megmarad.
Szóval, amit ígér, betartja. Igazából nem is kell ennél több, mert hajvégápolót használok úgyis a hajvégeimre.
Nekem elég gyorsan zsírosodik a hajam, így csak a hajam alsó felére szoktam balzsamot használni, de néha úgy érzem, hogy elkél egy kis plusz az egész hosszra is, és olyankor a hajtöveimhez is teszek egy keveset, és belemasszírozom a fejbőrömbe. Még a 3. napon sincs elnehezülve és lezsírosodva a hajam tőle, és nem is viszketek tőle.
Akinek nem kell plusz ápoló hatás száraz vagy töredezett haj miatt, annak ez kötelező termék! (Bár ahogy olvastam, más hajtípusra való balzsamjai is jó értékeléseket kaptak.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Teljesen rendben van ez a balzsam.
Régebben használtam már egyszer ezt a balzsamot, úgyhogy örültem, hogy van még.

Timitami

2017. február 18.

Több mint tíz éve használom, nekem nagyon bevált, és nem is tervezem leváltani. Ha sietek és csak egy percig tudom a hajamon hagyni, akkor is szép hajam lesz. Teljesen egészséges és szép hajam van - mindig mondja a fodrászom. Teljesen hozza a balzsam, amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

siss

2017. február 1.

Többször újravettem már,az illatát is imádom és az állaga is szuper.Jó sűrű balzsam,nem folyik le a hajról,remekül rajtamarad az egész.Olyan diszkrét,enyhén édeskés illata van.Amire nekem kell egy balzsam arra tökéletes.Könnyebben kifésülhetővé teszi a hajam és puha tőle.A Frucht&Vitamin mellett a másik kedvencem.Ha ki is próbálok mást,ezekhez mindig visszatérek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Viky0123

2016. május 13.

Nemrég váltottam erre, a száraz hajra való után. Ettől sokkal selymesebb, jól fésülhető. Kb 10 éve használom ezeket a balzsamokat, alig töredezik a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

mzsani

2016. január 15.

Fodrászom ajánlotta mert régi és jól bevált neki, de sajnos csak a fésülésben segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 15.

vds

2014. július 18.

a hajamat tényleg könnyű kifésülni ezzel hajmosás után, de más pozitívumot nem tudtam felfedezni ebben a termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 18.

josefin79

2014. március 22.

Valamit megváltoztathattak benne a korábbi kiszereléshez képest, de nekem már nem annyira hatékony, mint régen. Elég hamar bezsírosította a hajam és fényt sem adott neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.