Schwarzkopf

Ár:   949 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 10.

Kategória:   Hajformázók

Hajszálerősítő spray a hosszantartó tartásért, a gazdag textúrájú formás és rugalmas frizuráért. Az innovatív Biotin & Boost- Komplex-et tartalmazó formula segít egész napos tartást adni a hajnak. Nincs ragadás, nincs maradvány és könnyű kifésülni.

zsofi207

2018. április 17.

Egy hónapnyi használat után, nekem abszolút nyerő!
Hosszú hajam van, ami lehúzza és lelapítja a fejem, ezzel befújva azonban nekem komolyan brutál felturbózza. Négy választékon fújom be (a hajvégekre már nem) és éjszakára még pluszban felkötöm a hajam a fejem tetejére és egy hétig tart a Taft!:D

2018. március 17
Tescoba 449Ft-ért vesztegették és a vékonyszálú hajamnak nem árt egy kis volumen!
Párat fújtam a tövekre meg minimálisat a végekre, előrehajolva szárítottam a hajam és láss csodát "kétszer annyi lett tőle"!
Nekem bevált, főleg ennyiért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Egy hónapnyi használat után, nekem abszolút nyerő!

2018. március 17
Nekem bevált, főleg ennyiért!

nita99kasler

2018. március 22.

Nem lesz tőle extrém dús hajam, de egy picit észrevehető, ha használom. Kb fél napig “tart”. Ár érték arányban nem rossz, mivel elég olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

sztike

2018. február 13.

Még nyáron vettem, mert mániákusan rárepülök mindenre, ami egy kis tunningot ígér a semmicske hajamnak. Az illata nagyon jó, de hajszárítás után már annyira nem érzem. Vizes hajra szoktam fújni, főleg a tövekre, aztán átfésülöm és előrehajtott fejjel szárítom meg a hajam úgy 80%-osra. Utána még rámegyek a tövekre meleglevegős hajformázóval és az eredmény egy hozzám képest nagyon jó tartású, dúsabbnak tűnő haj. A következő hajmosásig fokozatosan veszít ebből, de nem is vártam, hogy 3 nap után is olyan legyen, mint frissen. Ragadni tényleg nem ragad, de ezt már a taft dolgoktól megszokhattuk,mondjuk szerintem az is rásegít, hogy fújás után átfésülöm. Nem érzem nélkülözhetetlennek, de hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

tonic

2017. december 26.

háááát.. tulajdonképpen azért vettem, mert anyukám mindig mondta,hogy adjak neki vmi hajtőemelőt..ezt megláttam a Tescoban,h akciós, erre a pénztárnál perszehogy jóval többet számláztak érte.. minek írtak ki akkor akciós árat?? Utálom az ilyet... A hatása elég jó egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

FrostJaina

2017. november 26.

Törölközőszarazon szoktam fujdogalni, hosszú egyenes hajam van, dusabbnak nem hat ettől, nem tudom mit várjak, talán kicsit rugalmas tapintású lesz és enyhe finom illata van, de ennyi. Nem egy hajhab, aztán lehet rosszul használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

mizantrop

2017. július 9.

Ez szuper!!!! Végre megtaláltam a számomra tökéletes hajformázót: nem ragad, az állaga nagyon könnyű (ami különösen fontos a vékonyszálú, inkább rövid, mint félhosszú hullámos/göndör hajam szempontjából), dúsítja és formába hozza a frizurám, ráadásként pedig nagyon kellemes, citrusos az illata. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

borntobe

2016. szeptember 16.

Első benyomás - úgy néztem ki, mint Faludy fénykorában. Szóval működik, kifésülve, kivasalva jó lett, van tartása a hajamnak.

Update - kicsit többet fújtam, és ragad, mancsos, blöe lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Update - kicsit többet fújtam, és ragad, mancsos, blöe lett a hajam.

Nixa

2016. június 13.

Múlt héten vettem akciósan a Tescoban 799 Ft-ért. Amit ígér azt hozza szerintem, nekem bejön, igaz eddig még csak kétszer használtam, de negatívat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.