Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Monika20, az összetevőket feltöltötte: Halfway, Módosítva: 2013. október 28.

Kategória:   Hajformázók

Folyékony keratint tartalmazó formula. Erõsíti a hajat, ragadás nélkül. Teljesköru hõvédelem.

bogczi

2016. október 13.

Sose használtam ilyesmit, ezt a párom vette magának, mert nem szereti a zselét. Egyefene, kipróbáltam persze.. :D göndör, vékonyszálú, szőke hajam van, a vége elég sprőd a szárítástól, így nekem külön jól jött, hogy valamennyire hővédős. Minimális mennyiséget szoktam inkább a hajam végén eloszlatni és langyos levegővel szárítani, így tényleg szép lesz, nem ragad, nem sprőd, nem zsírosít és nem is nehezíti el. A loknijaim sokkal formásabbak és kevésbé száradnak ki a szárítástól. Nagyon lassan fogy, mi lassan fél éve használjuk és még kb a negyede megvan.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Evelyn7

2016. április 27.

Hosszú göndör hajam van hajmosás után használom. Tökéletes tartást ad a göndör fürtjeimnek napokig szépek tudna maradni. Gyönyörű fényes hatás ragacsos érzet nélkül...imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

ritariot

2014. október 20.

Anya vette, de persze ki kellett nekem is próbálnom. Nem formázom a hajam, de vékonyszálú és lelapul. Ezért kezdtem habot használni és nekem bejön. Dúsabbnak tűnik a hajam, van tartása, nem ragad :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Demonshadow

2014. október 6.

Az előző hajhabhoz képest sokkal tartósabb, bár az erősen hullámos hajamból nem csinál sztárfrizurát, de azt hiszem, szeretni fogom. Viszont az előző hozzászóló megjegyzésén elgondolkozom az amúgy is száraz hajvégek miatt... Egyelőre megy a 3 csillag, aztán meglátom, hogy hosszútávon mennyire barátkozok meg vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

klauc

2014. február 12.

Akciósan vásároltam a Rossmann-ban 750 Ft-ért és bár ne tettem volna. Iszonyat, olyan száraz lett a hajam, hogy fúúú... kuka ez a hajhab számomra. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.