Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Hajformázók

Az Express gyorsító formula segít csökkenteni a hajszárítás idejét, hogy hamarabb elkészülhessen a kívánt frizura! ERŐSÍTŐ FORMULA – védelmet nyújt a szél és a pára ellen és segít megvédeni a hajat az UV-sugaraktól.

boghyca

2020. február 13.

Nekem meg pont, hogy ő vált be az összes ilyen termék közül a legjobban. Kb hajmosástól hajmosásig tart a formázás.
Sehol nem találom már, úgyhogy ha vki a kukába száműzné, én vevő lennék rá, bármilyen állapotban!!!! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

KamiNagy

2019. július 2.

Kipróbáltam és a kukában landolt sajnos. Ragacsos lett tőle a hajam és összeállt az egész, moshattam újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

zfruzsi

2019. április 22.

Ez már a sokadik hővédő termékem, így bár magát a hővédő hatást egyik márkánál sem tudom lemérni, de összehasonlítási alapom van már legalább. Egyrészt nekem eleinte a pumpája is nehezen működött, kicsit akadt, de azzal az idők során megbarátkoztam és talán jobb is lett idővel, de ami miatt nem szeretem az az, amit többen is említettek már előttem: hogy ragacsossá teszi a hajam, hiába nem fújok sokat rá. Ez roppant mód idegesít és megnehezíti a dolgom, másrészt nem hinném, hogy így túl jót is tesz a hajamnak, hogy a már száraz hajam "nedves hatásúvá" teszi és úgy megyek neki a vasalóval, de nem is szárad meg, hiszen nem vizes, csak ragacsos tőle. Nekem ez egy olyan termék lett emiatt, amit bár nagy nehezen elhasználok és igyekszek minél kevesebbet fújni belőle (ami által ugye valószínűleg kevésbé hatásos a hővédő hatása, ha van neki), de soha többé nem fogom megvenni és örülök, hogy valami akció keretein belül vettem anno, mert még így is pénzkidobásnak érzem, de legalább kisebbnek... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Kriszta180222

2019. március 18.

Sajnos csak a vásárlás után néztem csak itt utána ennek a terméknek (és már többször bebizonyosodott, hogy ez nagy hiba), így első alkalommal nagyon óvatosan bántam vele, így igazából semmi hatását nem éreztem. Aztán második alkalommal kicsit többet fújtam, attól meg úgy összetapadt a hajam higy majdnem meg kellett mosnom mégegyszer. Szóval nekem ő egy nagy nem sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

dorottya96

2018. augusztus 13.

Az előző hővédőm elfogyott, és most erre esett a választásom. Nemrég vágattam le a hajam, így elég sokat rakoncátlankodik, de ez némileg segít rajta. A fodrászom egyébként azt mondta, hogy a hővédővel nem feltétlen tesz jót az ember a hajának. Eddig semmi negatívum, de azért óvatos leszek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Ivy96

2018. augusztus 12.

Nem rossz, jobban kedvelem a hagyományos hajlakkoknál. Környezetbarátabb, az illata is jóval kellemesebb és nem is ragad tőle annyira össze a hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

bereszsuzsa

2018. július 13.

Az UV-védelem miatt vettem meg, de nekem nem igazán vált be. Törölközőszáraz hajra fújom, és hajszárítás után kifésülhetetlenné válik a hajam, mintha hővédő helyett hajlakkal próbálkoznék, így a formázást sem segíti nálam, ragad minden tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

marcsi1233

2017. május 18.

Hővédelem miatt vettem meg, és erősítő hatása miatt. Kellemes illata van, a göndör hajamra fújva rendezettebbek lettek a tincseim, és elég rugalmasak is. Én hajszárítózás után is fújtam a hajamra, na az már nem kellett volna, mert így merevebbek lettek (My bad). Nem csodaszer, de segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.