Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2012. november 25.

Kategória:   Hajformázók

Mirabylia

2019. július 3.

Sajnos sokan nem tudják a waxokat megfelelően használni. Nekem sem sikerül néha.
Amit nem szeretek benne az a szaga. Utálom, hogy a legtöbb wax és zselé pasiszagú. Mintha csak ők használhatnának ilyesmit. Utálom, hogy elég erőteljes aftershave/pasi dezodor-tusfürdő szagú.
Viszont valóban nagyon kevés kell belőle és iszonyat tartós. Ez egy kemény wax, amiből picit kell apránként bedolgozni lendületesen, különben ragacsosan összeáll.
Mivel tartós és sokáig elég,így nálam 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Mivel tartós és sokáig elég,így nálam 4*.

Sophielle

2019. április 13.

A barátom nagyon szereti ezt a waxot, már sokadszorra veszi újra, holott Magyarországon sehol sem találni ilyet a boltokban. Szerinte nagyon jó tartást ad, három napig is kitart egy kis adagja.
Nekem mondjuk annyira nem jön be a haján, ragacsos és zsíros hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Nekem mondjuk annyira nem jön be a haján, ragacsos és zsíros hatású.

Málni

2016. július 22.

Sorry, de ez lóf@t sem ér, mérges is vagyok magamra (még jó, h akciósan vettem), hogy ezt választottam, abból indultam ki, hogy a Taft minőségi terméket gyárt. Ez meg nem ér semmit, sőt, ront az összképen:D Csak zsíros lesz tőle a haj és lelapul, pedig nagyon keveset próbáltam használni, na meg a kezem is gyorsan beszívta amikor kivettem a tégelyből és elkentem rajta. Nem is marad a hajon sokáig, tényleg nem tudom mire lehet elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

natasha

2013. december 16.

Barátomnak zselémániája van,minden alkalommal mást vesz.
Neki ez nem jött be azt mondta,látom is hogy porfogóként áll a polcon már egy jó ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Barátomnak zselémániája van,minden alkalommal mást vesz.

geucsa

2012. november 26.

Ezt nagyon szerettem. Nyáron használtam. Kicsit zsíros hatást keltett, de melyik wax nem kelt? Kicsit drága is, de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).