seaNtree

Ár:   $0.75   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2019. február 26.

Ár:   $0.75
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A fátyolmaszk a éti csiganyál tartalmának köszönhetően mélyen hidratáló hatású, a bőr egészségesebb és hidratáltabb lesz, növekszik a negatív környezeti hatások elleni védekezőképessége.

ALettah

2019. április 20.

Miután túltettem magam azon a sokkon, hogy tényleg önszántamból csiganyálat kenek az arcomra, valamint hogy a fátyolmaszkkal úgy nézek ki, mint Hannibal Lecter, be kellett ismernem, hogy egészen kedvemre való termék ez :))
Az állaga valóban nyálkás, de hát na...csiganyál. Az előírt húsz percnél tovább hagytam fenn, nem csípett, nem húzódott a bőröm.
Könnyű feltenni és leszedni is.
Használat után valóban "teltebb"nek, selymesebbnek éreztem a bőröm, mint a vízbe áztatott mazsola, úgy megszívta magát, legalábbis szubjektíven úgy tűnt. A tasakban maradt folyadékot másnap reggel hidratáló krém előtt vittem fel a bőrömre, úgy is hozta ugyanazt a "pohár víz a bőrnek" érzést.
Első próbálkozásom a márkával, sajnos ajándékba kaptam, de ha valahol találok még belőle, biztos, hogy fogok venni.
Hatásos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Könnyű feltenni és leszedni is.
Hatásos termék.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-75

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.