Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picinke, Módosítva: 2012. május 15.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Természetes módon hatékony a pattanások, a mitesszerek és más bőrszennyeződések ellen. A pórusokat mélyen és gyengéden tisztítja. Szappan és lúgmentes. Értékes aminosavakkal, fontos vitaminokkal és aktív hidratáló összetevőkkel ápolja a fiatal bőrt.

Kémhatása a bőr ph 5.5-ös kémhatásával egyezik meg, így a bőr természetes védő savköpenyét stabilizálja, hatékony biológiai védelmet nyújtva az acne baktérium és az új pattanások kialakulása ellen.

simbel

2018. február 11.

16 éves koromban rengeteg pattanás jelent meg az arcomon,s a hátamon egyaránt a vállamon is. Először ezt a terméket próbáltam ki,akkor elég pozitív hozzá állással. Reménykedtem benne,hogy hátha hoz bármi javulást ,hogy legalább tapasztalhassam. Egyrészt nem mondanám csodaszernek mert nem az,s az ára sem nem a legkedvezőbb. Viszont nagyon finom az illata nekem kifejezetten tetszik,hogy ,,kissé orvosi,, illata van, viszont vannak negatív oldalai is a terméknek. Számomra nem ért el kifejezetten olyan eredményt amire én számítottam. Többször újra vettem és egy oka volt. Hogy az arcmaszkok és az arclemosók semmit nem értek amit utána kipróbáltam. A pozitív oldalai között van az,hogy az arcod pihe puhává válik és tényleg segít elkerülni a zsíros és a száraz bőrt is. Inkább azok használatába ajánlom akiknek nincs kifejezetten problémás és zsíros bőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

Midnight Fairy

2016. január 14.

Normál bőröm van, igazából csak azért vettem meg mert a sok géles, olajos, tejes stb. arclemosó után megtetszett, hogy egy szappant használjak. Az eredmény viszont teljesen lenyűgözött, mert a használata után pihe-puha lett az arcom. A kissé ''orvosi'' illata is nagyon bejött. Most vettem meg a másik SebaMed szappant, nagyon kivi leszek arra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

nikus23

2013. november 13.

Hát nem vagyok vele nagyon megelégedve. Szerintem az arához képest sokkal jobb is lehetne. Nincs olyan sok pattanásom, de ami van még azt se tűntette el, és még hozzá új pattanások kialakultak :/.
De amúgy jol tisztít és sima lesz tőle az arcom, nem szárít és ennyi. Szerintem nem veszem meg újra, esetleg akkor ha már csak 1-2 pattanásom lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 13.

picinke

2012. május 11.

Egy hónapja használom és imádom! Az illatát eleinte kicsit furcsának találtam, de aztán hamar megszoktam, sőt megszerettem. Az állaga nem hasonlít más szappanokhoz, inkább olyan krémes.
Mindennapi arctisztításhoz használom. Nem szárít, puha tapintású az arcom tőle, úgy érzem táplálja a bőrömet.
Az egyetlen negatívum, hogy kicsit drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

Az egyetlen negatívum, hogy kicsit drága.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Hidratálók: Sodium Lactate, Alanine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alanine a I h

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.