Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. június 29.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megbízható fedést biztosít a gyulladt pattanások ellen, intenzív antibakteriális hatású nyugtató hatóanyagokkal kombinálva a gyors gyógyulás érdekében. Az erősen koncentrált phytosteroles repcéből és panthenolból álló kombinációja meggátolja a gyulladást. Az E vitamin harcol a bőrt károsító szabadgyökök ellen és megakadályozza a hegesedést. Alkohol és chloroxylenol tartalma gátolják a baktériumok szaporodását, valamint a shea vaj és jojoba olaj megnyugtatja és kisimítja a bőrt.

Kiszerelés: 10 ml

nikus23

2013. november 13.

Meg vettem, de nagyon gyorsan meg is bántam, sajnos :/ pedig drága is volt. A színe nagyon sötét, én nem is vagyok nagyon fehér, mert nyáron lebarnultam. Nekem a pattanásokkal sem csinált semmit, mintha nem használtam volna semmit. Nem tudom mi lesz vele mert nem tudom használni mivel olyan sötét (lehet hogy csak otthonra elhasználom) és kidobni nem akarom mert drága volt. :/ Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 13.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sorbitol h 1 1

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)