Secret Key

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jud678, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. január 7.

Ár:   $6
Lelőhely:   online külföldről

• könnyen kenhető
  • kiegyenlíti a bőrszínt
  • természetes hatású

marnella

2020. május 22.

Kerestem egy krémet, amit nyáron kenhetek fel alapozó helyett, csak hogy egységesebb legyen a bőrszínem és a pirosságot is elfedje, de egyelőre nem ez lesz a befutó. Pozitívuma, hogy nem irritál. Először világosabb az arcom, aztán illeszkedik hozzá valamennyire, de így se teljesen, és ahhoz is el kell telnie vagy 1 órának. Nem marad fenn sokáig, nekem 2-3 óra múlva ledobta az arcom, persze pont onnan kezdett el eltűnni, ahol a leginkább lenne szükségem a fedésre: ahol piros :D Arra készültem, hogy mivel BB krém, így nem egyenértékű egy alapozóval, de bíztam benne, hogy leküzdi a pirosságot.
A homlokom szárazabb részeit kiemelte sajnos. Még nem találtam meg a totál befutó hidratálót, lehet, ha ezt megoldom, akkor ez a krém is máshogy viselkedik a homlokomon. Nekem matt finish-t adott, az arcom többi részét nem szárította, nem tapasztaltam maszk hatást és ha hozzáérek az arcomhoz, nem kell félnem, hogy a kezemen marad.
Ki nem dobom az tuti, mert jön a nyár, aztán, ha esetleg változik a bőröm és valami úton-módon pont bezsírosodna, akkor lehet jól jön majd a matt finish.
1 csillagot vonok le, mert nem egyenlítette ki annyira a bőrszínem mint ahogy azt vártam, de attól függetlenül másnak még működhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Veronix

2017. november 9.

Imádom!!! Abszolút ilyesmit várok, ha BB krémre gondolok. Egyszerűen szebb az arcom, ha felkenem. Tubusból kinyomva esélytelennek gondoltam, hogy jó legyen a szín. Mégis felkenve teljesen belesimul a bőrömbe és szépen kiegyenlíti a bőrszínemet. Nagy fedése valóban nincs, de szerintem nem is az a dolga. Ha problémásabb a bőröm, akkor egy alapozóért nyúlok, nem BBért. Nálam teljesen bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

tara95

2017. február 3.

Valóban nagyon igényes a csomagolása. A szín remek, egészen porcelán kicsit sárgás neutrál felé hajlik ami tökéletes nekem. Viszont a fedése....szinte 0. Próbálgatom mert szeretném szeretni.

Up: na EZ az igazi bb. Csak kézzel egy borsónyit beletapogatva az arcba, eldolgozás közben valóban hűsít. Szép bőrfényű, nem zsírosít, nem piszkál csak picit világosít, korrigál, bőrtónust kiegyenlít. 5ös.

Up2: már majdnem elhasználtam egy tubust és úton van a következő, így már teljesen látom az előnyeit és a hátrányait.

Előny:

- olcsó
- csodálatosan a bőrbe simul (eszköz sem kell hozzá)
- nagyon szép a színe
- bőrfényű
- elegáns a tubus
- minden bőrtípusra jó lehet
- csodásan tölti ki a pórusokat

Hátrányai:

- szinte semmi fedése
- elég hamar átfényesedik
- telis-tele van apró csillámokkal amik nem feltűnőek, de kérdem én, minek ?!
- nap közepén már lekopik, főleg az orr környékéről

Összességében tehát ez egy jó kis termék a télre de akár nyárra is, ha szép a bőröm szoktam szeretni. Amolyan táskába dobós alapdarab ami kihúz ha gáz van de össze se lehet hasonlítani mondjuk egy loreal alapozóval. Ennek fényében egy csillagot levonok mert nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Előny:

- olcsó
- csodálatosan a bőrbe simul (eszköz sem kell hozzá)
- nagyon szép a színe
- bőrfényű
- elegáns a tubus
- minden bőrtípusra jó lehet
- csodásan tölti ki a pórusokat

Hátrányai:

- szinte semmi fedése
- elég hamar átfényesedik
- telis-tele van apró csillámokkal amik nem feltűnőek, de kérdem én, minek ?!
- nap közepén már lekopik, főleg az orr környékéről

v.szilvia789

2015. július 21.

Amikor először hallottam a bb krémekről, valami ilyennek képzeltem el a tökéletes példányt. Nézzük sorban: állaga tényleg krémszerű, nem olyan mint egy alapozó, felvitelkor is inkább krémező mozdulatokkal lehet eldolgozni, kenegetés közben frissítő, mintha vizet masszíroznék az arcomba, nagyon kellemes. A fedése nekem közepes vagy attól kicsit gyengébb (a dobozon ugyan excellent coveragae szerepel), a pirosságot nem tudja eltüntetni. A finish elképesztően természetes, olyan mint a saját bőröm csak jobb kiadásban, egészséges fénye van, de közben olyan, mintha nem lenne rajta smink. Rövid várakozás után kicsit beszívódik és enyhén matt tapintású lesz, érdemes ezt az egy-másfél percet türelmesen kivárni.. A zsírosodást meglepő módon jól kordában tartotta, pedig nem vártam tőle ilyesmit. Nincs benne fényvédő, de mivel nyáron mindig használok napkrémet, így nem hiányzik. Az illata nagyon enyhe, kissé a nivea naptejekre emlékeztet, de semmit sem érzeni belőle felvitel után. A színe világos, viszont rózsaszínes, nem sárgás, így aki ilyen bb-t keres, ez jó lehet. Sajnos csak egy árnyaltban kapható, jó lenne egy sötétebb változat is belőle. A csomagolás elegáns, letisztult akár egy high end kozmetikumé. Engem kilóra megvett, ennyiért ilyen jó bb-t nem találtam még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.