Secret Key

Ár:   $10   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 5800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aprile, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: HelloSkin, 5800 Ft

A csigakivonatot tartalmazó emulzió hidratálja a száraz bőrt és friss érzetet biztosít a zsíros bőrnek.

Ár: 5800 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Julus92

2020. január 3.

Kellemes, jó érzés használni, könnyen becuppan a bőrbe, a parfüm ugyan elhagyható lenne, ha rajtam múlna, de nem tolakodóan erős, úgyhogy elvagyok vele. A csomagolás tényleg lehetne praktikusabb, de nem vészes, ki lehet belőle rázogatni az anyagot. :) Nekem a krém változata egyébként jobban bejött, az egy picivel szebb bőrképet csinál, inkább azt venném újra, ezt szerintem nem fogom, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Villango

2019. február 25.

Nekem is nagyon bejön, a tégelyes változatát sokáig használtam, de mindig vágyok új dolgok kipróbálására, így megrendeltem őt.
A szokásos:
- könnyen beszívódik
- erősen hidratál
- jó az illata, de nem erős
- a glicerint nem rakták az 1. vagy 2. helyre - ez pozitív nekem
- jó sminkalap, a rutinba szépen beilleszthető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

A szokásos:
- könnyen beszívódik
- erősen hidratál
- jó az illata, de nem erős
- a glicerint nem rakták az 1. vagy 2. helyre - ez pozitív nekem
- jó sminkalap, a rutinba szépen beilleszthető

dio14

2018. november 15.

Igen, egyet értek az előttem szólóval, hogy a csomagolás a termék egyetlen hibája. Nagyon kellemes az állaga, illata egyaránt, könnyen felszívódik, szépen hidratálja a bőrt. Önmagában kevés, de jól beleilleszthető a rétegező rutinba. Az ára is nagyon baráti. Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

cintialaura

2018. október 15.

A flakonból kinyomva egy géles állagú termék jön ki, arcra kenve olajossá válik de az arcom imádja, mert 2 perc alatt beszívódik. A rutinomban jól megállja a helyét, önmagában nem tudom hogy ettől, vagy az összes terméktől de az arcom sokkal kisimultabb és élettel telibb. Nincs illata, nem okoz irritációt és nem marad olajos utána a bőr.
Egy negatívumot tudok mondani: A CSOMAGOLÁS. Teljesen érthetetlen hogy miért nem kapott pl. egy pumpás adagolót?! Ahogy fogy, egyre nehezebb kierőszakolni a flakonból, ráadásul a mennyiséget is nehéz így szabályozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Aprile

2018. május 20.

2017. április 20. Egy időben igyekeztem mindenféle kozmetikumtípusból beépíteni valamit a koreai 10 lépéses esti rutinomba. Emulzióból több fajtát is használtam már, és ez is az elsők között volt, amiket anno vettem. Nagyon szeretem használni, hiszen jó áron kapunk egy viszonylag szép összetevős terméket, ráadásul abból is egy kifejezetten nagy adagot. Ezt a 150 ml-t már használom vagy 4 hónapja, és azt hiszem, egy 2400-2500 Ft-os áron elérhető, csiganyálas-hialuronsavas motyóért ez nagyon jó ár. Ez a krémecske szépen beépül a rutinomba, nem okoz irritációt, nem rügyeztem ki tőle, az illata egészen semleges, jól hidratál, nagyon könnyed, gélszerű az állaga, így meglehetősen könnyen és gyorsan beszívódik a bőrbe. Csodát önmagában nem művel, de egy jó rutinban jó kis egység lehet. Egyetlen olyan tényezője van a dolognak, ami kicsit zavaró, és az a flakon kialakítása. Egy meglehetősen masszív kis flakont kapott a cucc, amin se pumpa nem kapott helyet, se olyan felület, amit nyomva kicsit könnyebb lenne kisajtolni a cuccot. A kemény műanyagot jól meg kell nyomogatni, hogy kijöjjön valami. Ha kijön, akkor viszont gyakori, hogy nagyobb adag cuppanjon az ember tenyerére, mint amennyire szüksége lenne. Egyedül ez a hátulütője a dolognak.

Update: Azóta újravettem már, és még mindig egy könnyed, kellemes, irritációt nem okozó termékként gondolok rá, ami szépen hidratál, és egy jó rutinban megbízható résztvevőként funkcionál. A flakonos fiaskótól eltekintve nagyon szeretem, és szívesen használom ezt a terméket még mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

gyemi88

2017. szeptember 26.

Hidratált lett tőlle a bőröm, és az apróbb hegeket is eltüntette.. megvoltam vele elégedve, jelenleg egy másik terméket használok , de ez is nagyon jó. Sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Saccharomyces/Caragana Sinica Root Ferment Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Cyclomethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Peptidek: Oligopeptide-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

burgonya gumójának kivonata, más néven burgonyakeményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és -lágyító hatású összetevő. Paula Begoun szerint sűrítőanyagként használatos összetevő.