Best of Beauty 2019

Selective

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Ideális hajfestés, vagy dauer kezeléseket követően. Táplálja a kutikulát és a haj rostjait. Nem kell kiöblíteni. A saját nemében egyedi, gubanctalanító hatása van, fényt ad a hajnak és megszünteti a haj elektrosztatikusságát, megkönnyítve ezzel a hajvágás, illetve a szárítás folyamatát. Helyreállítja az igénybevett részek pH-értékét. Illat: virág keverék.

csokismufffin

2019. június 10.

Ez egy igazi csodaszer. A vékonyszálú, szőkített, erősen roncsolt hajam imádta. Nekem nagyon sokáig gondot okozott, hogy megfelelő hajban maradó balzamot találjak, mert a legtöbb sajnos elnehezíti a hajam. De ez valóban megéri az árát, én a fodrászomtól szoktam venni, 3000 Ft-ért a 400 ml-es verzióját.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

honeybya

2018. február 27.

Fantasztikus termék, megmentette a hajam, amikor folyamatosan szőkítettem. Most annyira elektrosztatikus a hajam, h gondolkodom rajta, h újra megvásároljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Zara79

2018. január 13.

Imádom az összes terméket ami Selective!! Köztük ezt a terméket is! Ha professzionalis terméket keresek a hajamra csak is ezeket a termékeket választom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

Mandarinka

2015. december 20.

Amióta fújok bármit is a hajamra, mindig a sárga Gliss kur-t használtam,aztán valószínűleg megszokhatta a hajam ,mert mindig nagyon ragadt tőle a vége,pedig csak épp hogy egy keveset fújtam,épp hogy a végére. ( hosszú,hát középig érő hajam van) Úgyhogy muszáj volt váltanom,több márkát is kipróbáltam de az eredmény ugyanaz volt: ragad!
Mivel balzsam nélkül kizárt dolog kifésülni a hajam, és az öblítős balzsamok szóba sem jöhetnek és mert hiszek a professzionális termékekben ezt választottam ,samponnal( hidratáló) együtt. NEM BÁNTAM MEG.
Szalontermékek, véleményem szerint megfizethető áron és tényleg nagyon sokáig elég.
Tőlem 5 csillagot kap!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 20.

Tőlem 5 csillagot kap!

dvika

2015. szeptember 19.

Én nagyon szeretem. Az egyik nyáron nagyon kezelhetetlen, kifésülhetetlen lett a hajam, néha már sírhatnékom volt miatta. Ez a termék mentett meg. Mióta próbáltam, minden mosás után használom, és könnyen ki tudom fésülni a hajam. Igaz, hogy nem a legolcsóbb, de nagyon sokáig bírja, és tényleg segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

hemish77

2012. június 27.

A fodrász használta a fejemen mosás és balzsamozás után. Remek lett tőle a hajam, de az összetevői miatt elbizonytalanodtam.
Döbbenetesnek tartom - valahol belül legmélyen - hogy a pocsék összetevőkkel rendelkező termékek (nem csak !) nekem jobban beválnak, mint a csupa természtes, bio összetevőkkel rendelkezők.

Amiben csak "zöld" összetevő van, az rendre kiszárítja a hajam, a bőröm, a körmöm. Bármit, mindegy.
Amiben van egy-két piros, plusz némi parabén, szilikon és fluor az valahogy valamiért működik.
pl: fogkrém: vettem egy nagyon biot, nagyon jó összetevőkkel és 3 nap alatt olyan érzékennyé váltak a fogaim, hogy a szobahőmérsékletű víztől megfájdult az egész fogsorom.
utána visszatértem a jól megszokott clynomin sensitive-hez ami tartalmaz fluoridot és láss csodát, ismét rendben voltak a fogaim. Nem volt se érzékeny, se kellemetlen.

Nemrég voltam kozmetikusnál:
A csak természetes, anti-allergén termékektől úgy begyulladt a bőröm, hogy 2 napig csak fogtam a fejem, a kezelés után rosszul lettem!
Ami meg tele van tartósítószerrel az meg valami elképesztően jól beválik nálam, nemcsak az illata, hanem az egész termék - állagra, használhatóságra, hatásmehanizmusra szóval egyben az egész.
Nem értem. Valaki magyarázza meg ezt nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

Nemrég voltam kozmetikusnál:
Nem értem. Valaki magyarázza meg ezt nekem!

horzso

2012. április 15.

Fel kell rázni, majd hajmosás (elgyötört hajúaknál balzsamozás) után befújni vele a hajat. Ezután jöhet a szárítás. Nagyon szépen megpuhítja a száraz, kezelhetetlen hajat, de elég mű az illata, és az összetevői sem tetszenek. SOS helyzetekre azért érdemes tartani egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 15.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.