Selfie Project

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VAniko, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

#No Stress fiatal problémás bőrre. Hámlasztás, kisimítás, tisztítás, megszünteti a tökéletlenségeket.

• Bio-aktív szén- a bőr tökéletlenségeivel szembeni küzdelem felfedezése! Tisztít és antibakteriális hatású. Elnyeli a szennyeződéseket, a pórusokat szűkíti és tisztítja.
  • Ásványi Kaolin anyag- mélyen tisztít, szabályozza a sebum kiválasztást.
  • Mandulasav 1% antibakteriális és hámlasztó hatású.

Zelmora

2019. július 23.

Végre megint kapható a Rossmannban! Ennyi pénzért ez egy hihetetlenül jó kis maszk, a mandulasav csodát művel a bőrömmel. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az AHA hámlasztókat, nem csak fiatal/problémás bőrre való szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

TheNancy07

2019. március 25.

Wáó! Eltűntette az orromról a mitesszereket. Nem is tudom mikor láttam ennyire tisztának az orromat, mint ez a maszk után. Használat alatt rohadtul csípett, de gondoltam biztosan teszi a dolgát csak nem lesz allergiás reakcióm. Végül nem lett, csak tiszta, puha, mitesszer nélküli bőr. Beraktározás coming!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

hejamkoa

2018. október 22.

Teszi a dolgát, használata után sima, feszes lesz a bőröm, az orromon lévő csúnya nagy mitesszerekkel is elbánik. Egyetlen hibája, hogy nem lehet normális kiszerelésben kapni - remélem ez változni fog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

senskin

2017. december 29.

Kellemes csalódás volt ez a maszk, mert szépen mukodik. Mitesszeres zsíros bőrre kiváló, kihúzza azokat. Mattit, hámlaszt és a porusokat összehuzza. 2-3 alkalomra volt elég, attól függ ki mennyit vesz fel a bőrére. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Violet 1

2017. augusztus 10.

nekem nagyon bejött. 2 alkalomra volt elég ami a tasakban volt. Nagyon finom, könnyű állagú pakolás. szépen kitisztította a pórusaimat. puha lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

VAniko

2017. augusztus 6.

Bár nemrég újravettem a L'Oréal Paris Pure Clay Detox fekete maszkját, a Selfie Project micellás vize annyira lenyűgözött, hogy a maszkot is muszáj volt kipróbálnom. Nem is csalódtam benne, aktív szén, kaolin és mandulasav hatóanyagai már egy használat után jobb tapintásúvá és tisztábbá varázsolták a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Betaine
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.