Seni

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2018. március 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A száraz, vízhiányos bőr mindennapi ápolására. Olyan esetekben, amikor a tartós mozgásképtelenség extrém kiszáradást okoz. Enyhülést hoz a száraz bőrnek, mivel csökkenti érdességét és megszünteti a túlzott hámlást. Visszaállítja a bőr természetes hidrolipid egyensúlyát és védi a káros külső tényezőkkel szemben. Különleges tápláló és regeneráló összetevőinek köszönhetően pótolja a bőr lipid hiányát.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Hipoallergén.

noriri

2019. július 26.

Majdnem teljesen elhasználtam mire feltűnt, hogy mozgásképteleneknek fejlesztették. Nagyon megkedveltem, szépen hidratál, nagyon puha lesz a bőröm tőle. Tetszik a sűrű állaga, az illata sem rossz, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

DNBasser

2019. március 26.

Imádom a Seni termékeket...ekcémás kezemre használom,nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Imádom a Seni termékeket...ekcémás kezemre használom,nagyon jó!

kivike

2019. január 11.

Pixiboxban volt, még valamikor nyáron kaptam, de csak most került rá sor. Télre tökéletes testápoló, mert nagyon sűrű, szinte kenőcs állaga van. Ennek ellenére gyorsan beszívódik. Utána még másnap is nagyon puha, hidratált a bőr tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

madri

2018. december 3.

A régi patikás-krémekre emlékeztet, nekem tetszik :) Semmi felesleges szín, szag, teszi a dolgát, ahogy egy hidratálónak kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

syandr

2018. augusztus 31.

Nagyon gyorsan beszívódik, csodásan hidratál, az illata kellemes, lágy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Nagyon gyorsan beszívódik, csodásan hidratál, az illata kellemes, lágy.

Gwenny

2018. augusztus 11.

Olyan tiszta, gyógyszertári kis semmiségnek tűnt. Egyszer gondoltam egyet, mikor kifogyott a kedvenc arckrémem és felkentem az én hipererzekeny arcbőrömre. Nem tudom, mi jött rám akkor, de nem volt akkora hülyeség! Teljesen szépen ápol, nem okozott gyulladást, mitesszereket sem egyéb miafeneket. Örülök a fejemnek, mert 250 ml egy élet lesz, mire elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

magnes

2018. március 5.

Ugyan nem vagyok mozgásképtelen, csak télen nagyon kiszárad a bőröm. Tényleg hidratál és nyugtat, gazdag textúrája ellenére nagyon hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Egyetlen hibája, hogy kicsit olyan "öreg szaga" van, de ezért nem vonok le. Jól ápol, és a mennyiséghez képest nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Vitaminok: Panthenol