Sensai

Ár:   12 490 Ft és 23 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   60 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. december 7.

Ár:   12 490 Ft és 23 490 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 125 ml
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló arcápoló lotion száraz bőrre

Gyengéd emulzió, amely visszaállítja a bőr természetes egyensúlyát, és fiatalosan élettelivé varázsolja. Regeneráló CPX kivonata támogat minden belülről jövő sejtmegújulást. Aktívan hidratál, kisimítja és felfrissíti az arc bőrét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

laracroft

2022. augusztus 10.

7 milis mintácska ellocsolgatása után teljes üvegében is megrendeltem.
Pedig eleinte nekem is az volt a véleményem, hogy csak egy hűsítő vizecske, egy csinos kis kence a polcon, és nem több. Csak hogy aztán rájöttem, hogy milyen szép, hidratált, feltöltött bőrt hagy maga után, és elkezdtem micellás víz helyett használni...nem irritál, a szememet se csípi, sminkmaradványokat is szépen leszedi, és a kombinált-vízhiányos bőröm nagyon szereti.Így nyáron, a százezer fokban, gyengéd hidratálónak tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 10.

7 milis mintácska ellocsolgatása után teljes üvegében is megrendeltem.

KezdoManias

2022. augusztus 5.

Azokon az estéken használom, amikor "mindenmentes" napom volt (se smink, se fényvédő), és emiatt elegendő egy laza lemosás. A másik használati opció szintén a hasonló (az otthon félhomályában, a hőség elől menekülve) töltött napokon napközben egy kis frissítés, mini hidratálás szükségét érzem.

Egyetértve az előttem szólóval, leginkább illatos vizecske. Folyós, áttetsző termék, az inci elején alkohollal (?!?!), ha jól látom, néhány értékes hatóanyaggal. Gyorsan beivódik (lehet, hogy ezt az alkohol segíti, aminek nem éreztem szárító hatását), az állagához és a várakozásaimhoz képest pedig egész jól hidratál. A szérumaimmal és a hidratálóimmal is jól együttműködött, sminkkel nem próbáltam. Száraz bőrre hirdetve, viszont akár víz-, akár sírhiányos bőrről legyen szó, szerintem mindenképp további kenekedés szükséges. Egy 7 ml-es mintát locsáltam el magamra (az is szép papírdobozban, csavaros üvegben érkezett - Sensai módra), így az anti aginig hatásról nem áll módomban nyilatkozni. Örülök, hogy kipróbáltam, de mivel ez tényleg leginkább csak örömködésre való, nem kerül fel az "egyszer majd talán megvásárolom" listámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

Pumi

2020. május 16.

Ertelme nem sok van, inkabb egy kellemes , hus, nyugtato illatu "viz", semmi extrat nem muvel, de hozzateszem nekem tag porusaim, es zsiros -kombinalt borom van. Ez a termek annak jo aki valami ujabb fancy apolot akar a polcra,es a bore makulatlan amire csak ra akar loccsantani valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

riakor

2019. március 21.

Arctisztítás után nagyon kellemes hidratált érzést kölcsönöz a bőrömnek. Télen még hidratáló krémet is használok utána, hogy teljes legyen a vízpótlás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Niacinamide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

Színező anyag. (Piros)