Sensodyne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2012. július 31.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Érzékeny fogakra.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Hecate

2019. február 5.

Ha fáj a fogam mert érzékeny nekem elég bármely Sensodyne fogkrémmel 1-4 alkalommal fogat mosnom és megszűnik. Legtöbbször már az első, vagy esetleg a második alkalom után. Ez a termékük is teszi a dolgát. Elégedett vagyok vele. Számomra frissít és kellemes leheletet biztosít. Gondolom az emberek szájában nem egyforma a baktériumkultúra, más ételeket eszünk, van aki dohányzik stb.... és az ízlésünk se azonos, de nekem tényleg nem okoz rossz szájszagot, mint az előző kedves hozzászólónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

aalexaa

2016. február 11.

Az érzékeny fogaimra eddig nagyon beváltak a Sensodyne termékek, mindig van itthon valamilyen, rendszeres használat mellett elég naponta-kétnaponta egyszer használnom más fogkrémmel felváltva, így gazdaságosabb, és ugyanúgy használ. Ezt duopackban vettem, 1500 forint körül volt a két tubus. Hát rég bántam meg valamit ennyire... Azért választottam az extra fresht, mert az eddig próbált sensodynék elég "lájtosak" voltak, a kicsit erősebb frissítő hatást jobban szeretem. Semmivel nem frissebb, mint a többi, cserébe viszont szörnyű íze van (jó, persze nem parodontax-szörnyű, csak simán szörnyű). Ez mondjuk ízlés kérdése, a párom nem igazán szokta a fogkrémemet használni, mert neki semmi gond nincs a fogaival, de ezt kipróbálta mikor szidtam neki, és szerinte ez a legfinomabb fogkrém, amit valaha használt:D Viszont utána elég fura szagú a szánk a fogmosás ellenére is. Sokáig nem tudtam meghatározni, milyen szagú, végül a párom jött rá, hogy teknőskaja szaga lesz tőle a szánknak. Estére elhasználgatjuk, én a hatása, ő az íze miatt, de egyikünknek sem lett kedvence. Ha egyszer elfogy, soha többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Borsolina

2015. augusztus 6.

Alapvetően egy nagyon jó kis fogkrém,nekem sem érzékenyek a fogaim mióta használom,de valamiért nekem kevés..rövid ideig érzem az ízét,kicsit olyan mintha nem is mostam volna fogat.Persze a célnak megfelel,érzékeny fogakra szerintem kiváló,de ezért jár csak a 4 csillag..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Someone92

2015. május 16.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet. Engem nem zavar a mentol hiánya, így is kellemes az íze. Nem érzékenyek a fogaim és nem vérzik az ínyem amióta ezt használom. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Babooca

2014. július 17.

Itthon párszor használtam. Meglepődtem az extra fresh feliraton mikor először használtam. A frissességet a fahéj és a csillagánizs íze adja. Jó alternatíva azoknak, akik allergiásak a mentholra. Tényleg kímélő, krémes és nem csíp a menthol hiánya miatt. Én nem venném újra, a menthol okozta frissességet semmi sem tudja felülmúlni, így ő a versenyben mindenképpen alulmarad. Ezt leszámítva még tökéletes fogkrém, csak az ára húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

czakovaleria

2013. augusztus 27.

Az összes Sensodyne fogkrémet szeretem, évek óta használom őket. A fogaim extrém érzékenyek voltak, de ezek a fogkrémek megjavították. Viszont amikor elfogy a tubus és 1-2 napig mást használok, akkor az érzékenység visszatér.
Ez az Extra Fresh nekem szokatlan (állag, illat), viszont ugyanolyan jól teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

rexike

2013. március 22.

Szeretem, jó fogkrém, nem mindennap használom ezt, csak amikor érzékenyebbek a fogaim, de arra is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

edke

2012. október 21.

Elsőre nagyon meglepődtem, mert fahéjíze van. Ami amúgy tetszik, csak egy extra fresh fogkrémnél valami intenzív mentolra számítottam, vagy ilyesmi.. Nekem nagyon érzékeny a fogam a hidegre+édesre, de úgy érzem, ez talán javít a helyzeten. 100%-osan nem oldotta meg, nekem nem csodaszer, de sokat segített, úgyhogy 4 pötty.

update: a végére teljesen megszüntette az érzékenységet! azóta egy másik sensodyne van és azóta sem fáj, szóval csillagos 5 az egész termékcsaládnak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1