Sephora

Ár:   $6   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   $6
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Ajakápolók

5 féle ajakbalzsam különböző összetevőkkel különböző hatásokért.
Az ajakradírban található finom cukor segítségével az ajkak simák és puhák lesznek, ezzel előkészítve őket rúzs felvitelére.

• Kókuszos ajakbalzsam: táplál és nyugtat
  • Rózsás ajakbalzsam: táplál és fényt kölcsönöz
  • Goji ajakbalzsam: táplál és véd
  • Mandarinos ajakbalzsam: táplál és tonizál
  • Mandulás ajakbalzsam: táplál és hidratál
  • Mézes ajakradír: hámlaszt és simít

Parabén-, szulfát- és ftalátmentes. Állatokon nem tesztelték.

dunaimano

2019. október 23.

Egy banános ajakápolóm és egy kiwis ajakradírom van a sephora collection ajakkencéiből. Az ajakápoló olyan jó-jó, de nem egy nagy szám... Illata kellemesen banános. Az ajakradír egy picit erős szerintem, sokkal finomabb szemcsékre vágynék a számon. Ennek is jó kis illata van. Csodát nem tesz, de legalább kicsit beleszokok a radírozás művészetébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

bugeyes

2019. október 14.

Nekem a mézes van meg és annyira meglepett, hogy muszáj felmagasztalnom! Egy használat után már látványos és érezhető az eredmény. Éjszakára kentem fel és pihe-puha ajkakkal ébredtem, a száraz bőrdarabok teljesen eltűntek. Azóta is előszeretettel használom, egyáltalán nem bántam meg, hogy egy beszerzőkörutam során kíváncsiságból beledobtam a kosaramba. :) Az illata/íze is nagyon kellemes, mondjuk alapból imádom a mézet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

javi

2018. május 26.

Nem a legjobb, de nem is rossz. Szerintem nem hidratál (nincs hosszútávú hatása), de legalább nem érzem száraznak a számat amikor felkenem. Inkább csak fényt ad az ajkaknak. A csomagolása nagyon aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.