Sephora

Ár:   €12   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina_t, Módosítva: 2012. november 3.

Ár:   €12
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Akár 12 órán át tart.

Ár: 2500 plusz posta , Eladó: Currypie
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után postán keresztül vehető át
Nicole97

2018. április 16.

Szuper kis tus, kibír egy egész napot, nem kenődik, nem potyog le, az ecsete is nagyon tetszik, kényelmes és precíz, szép vonalat lehet vele húzni, ráadásul az ára is nagyon korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

LizzC

2018. február 12.

Imádom, szerintem harmadszorra vettem újra :D Nagyon sajnálom, hogy Magyarországon nem kapható, de minden külföldi útnál felszerelkezek vele :) Tartós, szépen pigmentált, nagyon finom vékony ecsettel, amivel könnyű dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

HEva

2016. július 24.

Nálam kiállta a próbát: miután egy szikláról az óceánba ugrottam (2x), még mindig fent volt! :D
Nekem gyorsan is szárad. Az tény, hogy folyékony, de ha jól felrázza az ember használat előtt, akkor kellően pigmentált és nem kell sokat pepecselni vele.
Picit fura, hogy lemosáskor gyakorlatilag le tudom húzni mint egy arcmaszkot, de legalább nem kenődik szét az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

HeniM

2016. február 4.

Nem szeretem. Annak idején Sephora-ban vettem egy tus csomagot, 5 különböző tus volt benne, ez is. Jaj. Nagyon folyékony nekem, vízes állagú, konkrétan legyeznem kellett a szemem, hogy megszáradjon és nem is tartós. Farsangra jó lesz elhasználni, de többet nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Szecsuani

2015. december 2.

Barna színben van meg, csak reménykedem, hogy sose fog kifogyni, mert imádom.
Egyszerűen és gyorsan használható, szuper a felvitele, gyorsan megszárad, atomtartós!
Vízálló is, kihúz egy egész napot reggeltől estig bármi probléma nélkül.
Amint ismét lesz lehetőségem, veszek még - egy tucattal... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Barna színben van meg, csak reménykedem, hogy sose fog kifogyni, mert imádom.
Vízálló is, kihúz egy egész napot reggeltől estig bármi probléma nélkül.
Amint ismét lesz lehetőségem, veszek még - egy tucattal... :)

Rozix

2014. szeptember 16.

Nekem a kobaltkék van meg, hát zseniális. Könnyű szépen, pontosan felvinni és nagyon tartós. A színe pedig gyönyörű. Fogok venni egy feketét is, 2 hét múlva megyek, alig várom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

zsoficza

2014. július 1.

Imadom! Most volt eletemben eloszor szerencsem betenni a labam egy Sephoraba, es ugyan nem hallottam a sajat markas tusaikrol meg elotte, gondoltam kiprobalok nehany arnyalatot. A fekete, a picit csillamos sotetlila es a kepen is lathato kiralykek mellett dontottem (de higyjetek el, legszivesebben az osszeset hazahoztam volna..). Meg aznap bulizashoz ki is probaltam a lilat es nem csalodtam! Szuperkonnyu felvinni (gyakorlatlan tushasznaloknak abszolut az ilyen ecseteseket ajanlanam egyebkent is), es valoban tartos es vizallo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!