Sephora

Ár:   €0.50   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. március 8.

Ár:   €0.50
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Fürdőtermékek

Mangó illatú pezsgőtabletta fürdéshez.

pajerzsofi

2018. július 5.

Nem tud sokat, de jópofa. pezseg, erőteljes és jó illatú :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Nem tud sokat, de jópofa. pezseg, erőteljes és jó illatú :)

despoina

2018. március 14.

Első alkalommal vásárláshoz kaptam ajándékba a Sephora-ban Görögországban mint promóciós ajándék. Aznap fürdésnél kiprobáltam. Igazából csak illata van és a vízt színezi el, de semmi más. Másodszor célirányosan került a kosaramban, az ára 0,50 euró cent. Miután felraktam az INCI rájöttem hogy semmi jó nincs benne. Szódabikarbóna és zsírkő. Maradok a bevált tengeri sónál ami legalább hasznos (ez a pezsgőtabletta minden csak nem hasznos), ha valami extrát szeretnék vagy zuhanyzok.
De akik szeretnek illatosított vízben pancsolni azoknak érdemes kiprobálni, mert elég intenzív az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.