Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2020. október 15.

Főbb illatjegyei:benzoin,szantál,mirha,tonkabab,datolya,mandarin,füge,siam benzoin,cédrus

Fújós Serge Lutens Arabie
Ár: 5 ml/2500 Ft, 10 ml /4000 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Rhodesian Ridgeback

2020. október 13.

Ahogy előttem már többen is említették, ennek a parfümnek valóban van egy erősen fűszerezett húsleves beütése, de a Harira leveshez még annál jobban emlékezet az illata. Olyan, mintha egy igazi, kis hangulatos, autentikus arab konyha ablakán keresztül áradnának a jobbnál jobb, fűszeres ételek illata.
Ebben a parfümben benne van minden WOW faktor és kétségkívül androgün illat. Nagyon jól viszonyul a viselőjéhez. Merész, nem hétköznapi. Hűvös, esős időben az igaz. Lehet, hogy a körülötted lévők egy része elhúzza tőle a száját, de aki valami igazán különlegesre vágyik, annak mindenképpen ajánlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Kardvirág

2018. december 13.

Igen, tényleg van egy ilyen húsleveses beütése elsőre, bár nekem inkább az Ázsia bolt jut eszembe, ahol egy egész falat elfoglal a fűszeres polc. Ott előtte van ilyen illat. Utána csendesedik és marad egy fűszeres, nem túl édes illat, amihez hasonlót még nem találtam parfümben. Nekem direkt tetszik, hogy nem olyan, mint egy parfüm, hanem jó szagom van. Ez lenne a lényeg, nem? Nem az, hogy nézd, van rajtam parfüm! Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Verona5

2018. szeptember 25.

lgazi keleti fűszerbazár - olyan ütős, mint a Kenzo elefántja. Nagyon óvatos adagolást igényel, iszonyú nagy szillázsú, minden mást elnyom a környezetében. Szeretni való egy darab, de nem mindenkorra és egyáltalán nem mindegy, hogy milyen alkalomra! Nekem leginkább otthon viselős fajta - a magam örömére. lgazán élvezni a lecsillapodása után lehet, akkor szinte kenyérre kenhető, de aznap nem is kell más darab, beleissza magát az orrodba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

szilviakiralyno

2017. február 13.

Friss:
Az elmúlt kb egy hét veszett őrjöngésében és érzelmi kilengéseimben méltó társam volt. Tud ez a csoda illat mást is, mint amit előzőleg leírtam. Édes és keserű, varázsol de tud mélyre taszajtani is. Füstös, mint egy régi mulató, és édes mint a gyönyör, és mint a tiltott gyümölcs. Érzéki a datolya és füge édes illata, a köményes beütés tébolyítóan önfeledt, mint egy forró ölelés. Enyhe bódulatot okoz, mint egy érett bor, amiből aztán vagy veszett késdobálás történik vagy önfeledt nevetés. Mindkettő volt. Mégis az illat gyönyörű, bár lehetne mihez hasonlítani, de szerintem az egyik ( ha épp nem a legjobb általam is SL alkotás). Valamiért több és mélyebb üzenete van számomra. Szantálfája nem kiugró, hanem csak fixáló, de a gyanták balzsamos illata elsimítja a háborgó lelket. Végig tartja magát a bőrön, időnként változatos intenzitással, mintha a hangulat és aktuális érzelmi hullám meghatározná viselkedését. Olyan ez az illat, mint egy dallam, egy rezgés. Olyan, mintha azt a dallamot csak nekem komponálták volna, akkor és ott. Ellentmondásos parfüm. Hisztis is néha. Néha szomorú, melankolikus, máskor felvidító, mint egy könnyes nevetés. Olyan mint én magam. Boldog vagyok tőle. De most visszatérek a többi illataimhoz, kicsit hagyom Őt is pihenni. Nem lehetett könnyű velem tartani a tempót neki sem. Hadd érjen még, és néha néha előkapom, amikor ámokfutásba kezdek! :)

2014. május 4
Óhh, határozattan mámorító, szinte kábító varázslat... Repülő szőnyegre képzelem magam, járva a csodák keleti tájait. A mai nap volt, amikor igazán megérintett... jó ideje megvan a palack, ritkán használtam. Nem az alkalom miatt, az lehetett volna rá épp elég. Szerintem ehhez az illathoz lelkiség kell, vagy hogy úgy fogalmazzam, egy bizonyos fajta lelkiállapot. Füstös-édes, fűszeres és mély...Egyszerre idegen és mégis ugyanakkor ismerős... (Bár nem ide tartozik munkásságom - csupán az érzékeltetés végett - ) időnként szertartási ruhát öltök, és lélek bugyrainak legmélyére szállok. Ebben hasonlatos az illat a legjobb, legminőségibb füstölőkhöz, már ami a hatását illeti. Gyantás illata valami sötét mágiát sugároz... Ma épp erre van szükségem, és összeolvad testemmel - lelkemmel. Egy különleges illat, különleges alkalmakra. Érzem ahogy "utaztat" világokon át, és ebben nem túlzok. Hát... azt hiszem ez mestermű. Gyűjtőként van néhány különleges darabom, de Ő is beállhat a sorba..és elsők között lesz. Mérhetetlenül megragadó, vonzó illatköltemény. Kiváló! Csillagos 5* jár, mindenképpen!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Friss:

2014. május 4

Visine

2016. október 1.

Vártam a csodát. Többször is, de nem jött. Rajtam se nem édes, se nem füstös, csak fűszeres. De ez a fűszeresség sem stimmel, mert leginkább húsleves illata van :-), s legtöbbször zellert vélek felfedezni benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 1.

3tara2

2016. április 24.

Igen. Finom illat....különleges....keleti...Szagolgatom magam - én a mirhát nagyon kedvelem! Az aszalt datolyától féltem,hogy elviselhetetlenül édes lesz,de szerencsére nem! A tartóssága és a parfüm légiessége messze meghaladja minden elképzelésemet!
Mégis......Többre számítottam! Nem tepert le! Nem vívtuk meg a csatánkat! Nem évődtem vele!
Csak úgy van.....
Szóval ő egy hétköznapi desszert. Jó,ha van,....de van nála jobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

Csak úgy van.....
Szóval ő egy hétköznapi desszert. Jó,ha van,....de van nála jobb!

Svetlana

2015. szeptember 19.

Rajtam sem finom illat, túl édes, aszús, nem emlékeztet parfümre az illata...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Rajtam sem finom illat, túl édes, aszús, nem emlékeztet parfümre az illata...

galagonyanya

2015. január 17.

Rajtam nem édes, hanem végtelenül fűszeres, mintha egy arab konyhában járnék... ez azonban csak a kezdet, később eléggé megszelídül, és kellemesen simul hozzám, édesebb, lágyabb, viselhetőbb. Mindenképpen ajánlom kipróbálásra, énnekem viszont kicsit több idő kell, hogy megbarátkozzunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.