Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. november 24.

Összetevők: vetiver, babérlevél, erdei fenyő, fűszerek, tömjén, gyanta, aszalt gyümölcsök

Anett0721

2021. augusztus 16.

Nekem fantasztikusan kijön benne a fenyő és a téli csípős levegő. Nagyon télies, nagyon mesés. Egy icipici édes akkord olyanná tenné, mint a Szenteste maga, de így, cukor nélkül olyan, mint egy téli erdei séta vagy egy karácsonyi mise. Szép illat, az év legvarázslatosabb időszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Phoenix19

2020. június 2.

De jó annak aki érzi benne a fenyőt. A fenyő miatt vettem meg, mert az egyik legkedvesebb illatjegyem, de sajnos rajtam szinte kizárólag a tömjén érvényesül. Serge Lutens illatai nagyon karakteresek, mélyek, ez is egy roppant jellegzetes illat. Kifújáskor diót érzek, méghozzá nagyon ódon dióillatot, pedig nincs is benne. Szép lassan füstölögve megjelenik a nagyon intenzív tömjén. Igazi templom illat. Nem szívesen vagyok templomillatú, ez inkább illatélmény számomra és inkább rossz hangulatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.

Pajzs

2018. november 10.

Téli fenyők esti tündérországa. Barangolás csillagfényes, borzongató éjjeli mesékben. Füsttel felszálló pogány imák. Süteményillatú karácsonyéjszakák. Máskor hosszú, nyári séták kabócáktól hangos, mediterrán fenyőerdőkben. Mikor mi bújik meg a tűlevelek gyantás sűrűjében. Fenyőlikőr és egy tál aszalt gyümölcs minden fújásnál vagy löttyintésnél jár hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

pagangoddess

2018. június 27.

Egy kedves barátnőm Görögországból meglepett egy niche parfümminta csomaggal, amelyet ő maga válogatott össze. Első szaglásra egy téli fenyőerdő jutott eszembe, ropogós hóval, a távolból mézeskalácsillattal, majd egy kis erdei kunyhóhoz érvén karácsonyi fűszerek és szárított gyümölcsök. Nekem ezt meséli ez az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

bara89

2017. szeptember 14.

A legszebb illat, amit idén éreztem. Imádom az őszt, és a telet. A meleg szobából ki a szabadba, a hidegre, és fordítva. Ez a parfüm tökéletesen hozza ezt a váltakozást, és mindezt gyönyörűen, kifinomultan, tűpontosan (haha). Szerintem sokkal inkább gyümölcsös, mint brutális fenyőerdő. Van benne valami meghitt. Meg kell szereznem, és kötött pulóverrel kell viselnem, és tudom, hogy ott van a polcon a kedvenc parfümériámban, és már ismer engem, és ott vár tűkön ülve (na jó, elég). Most úgy érzem az összes parfümömet odaadnám érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Visine

2014. december 11.

Lutens, mert meghökkentő. Nagyon domináns a fenyő, majd a tömjén. Nem mondom, hogy nem viselhető, de nagyon megosztó illat. Templomban, éjféli misére tökéletes.
Esetleg karácsonyi illatnak is, fenyőt nem kell venni, amúgy is mindenki a fát keresné, annyira élethű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 11.

Musil

2014. november 22.

Igazi hegymászó parfüm! Nem utcára, és nem emberek közé való, nagyon erősen fenyőillatú parfüm. Nem azt mondom, hogy rossz, de szerintem ha a körülöttem lévők megéreznék rajtam, azt gondolnák, hogy bediliztem, és kétlábon járó fenyőfának képzelem magam! Amiért nekem mégis tetszik, hogy megtalálom benne pontosan azt a természet-illatot, amit már régóta kerestem, ami visszaadja azt az érzést, hogy milyen kint barangolni a természetben, óriási magas fák közt (ami jelen esetben fenyő ) csatangolni, mélyen beszippantva az erdő illatát! És nem olyan friss fűrészpor szaga van, mint egy skandináv bútorboltnak, hanem gyantás, bizonyos fajta gyógynövény illat bukéjával. Kicsit pejoratív, de van egy kis WC illatosító jellege is a fenyő miatt... Nagyon speciális hangulat kell hozzá, biztosan nem gyakran fogom fújkálni, a környezetem szerintem nagyon rosszul tolerálná. Kipróbálás nélkül semmiképpen nem ajánlom megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)