Serge Lutens

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pofiarc, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 10.

Ár:   22 000 Ft

Illatösszetevők: tubarózsa, kömény, jázmin, citrusok, narancsvirág, fehér rózsa, hibiszkusz, szerecsendió

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nenuka

2019. július 30.

Szerintem sem egy futkosós illat, kifinomult, inkább esti, őszi-tavaszi. Speciel nagyon tetszik, mégsem lesz szerintem a top 10emben. Bár ki tudja. Jó erős, hatósugár is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

tiffanyriti

2019. január 2.

Mintát vettem belőle, mert megfogott a jázmin és a narancsvirág az összetevőkben. első használatkor azt mondtam soha többet, mert pfhúj egy elég erős "légyírtó" illat lett, még akkor is ha érezni benne a narancsot. aztán egy idő után marad csak a tömény narancsvirág illat kicsi jázminnal. nagyon nagyon erős, én munkahelyre használtam és úgy éreztem sok oda. szval visszatettem szépen a szekrénybe. aztán csak elővettem mert a narancsos jázminillat valahogy nagyon megmaradt az emlékeimben és tetszett. másodjára már nem volt olyan erős ellenérzésem kezdetekkor, de még most is nagyon töménynek érzem magamon. az biztos, hogy nem az az illat ami mellett el lehet csak úgy menni. végül nem vettem belőle teljes üveget, de időről időre megillatozom. nem tudom a fejemből kiverni, de nekem nagyon sok, erős, tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

bettina.tarin

2018. október 7.

Kicsit érezni a narancsvirágot meg még valamit ami zavaróan szúrós. A Lush Orange blossom sokkal jobb narancsvirág illatú ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Verona5

2018. szeptember 16.

Trükkös egy illat! Az eleje tényleg narancsvirágos, azt gondolnám, hogy így is marad, de nem! Őkelme elég tökéletesen hasonlítani kezdett a
ESTÉE LAUDER PRIVATE COLLECTION TUBEROSE GARDENIA ritkasághoz, és ugyan ez sem olcsó illat, de legalább jobb áron elérhető és egyáltalán elérhető a piacon. A tubarózsa és a jázmin összjátéka kelti ugyanazt a hatást, noha több jegyükben nem egyeznek, de számomra mégis nagyon hasonlóak. Ő is a gyönyörű, elegáns, kiöltözős, nem hétköznapi illat dobozba kerülhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Hlilla63

2018. augusztus 9.

Ez valami fantasztikusan finom és tartós illat. Kellemes jázmin a könnyed narancsvirággal, csodálatos kompozíció. Elegáns, de játékos, könnyed, mégis elbűvölő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

tigerkid

2018. április 17.

Tegnap volt szerencsém néhány niche parfümhöz, melyek közül ez tetszett a legjobban. Igaz, rajtam a jázmin dominál, egy tömény édes illat, ami magával ragad. A parfüm olajos, ezért csak bőrre szabad fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 17.

szaboszilvia28

2016. július 1.

Update: Mégis megadom a maximális pontszámot, bekerült a napi használatú repertoáromba.

Egyenlőre csak négy csillagot adok érte, de még csak második napja használom. Kifújás utáni fél órában van egy enyhe Chemotox-ra vagy egyéb légyirtó citromosságára hajazó illata (elnézést kérek az összehasonlításért...), de ezt nem feltétlen mondanám hátránynak, csak elsőre kicsit erős, de napközben szépen enyhül az illata, már nem annyira citrusos, inkább virágosabb, de mindenképp szeretni fogom, kifinomult, vidám illat.
Ja, és ruhára ne fújjátok mert olajos kinézetű foltot hagy!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Ja, és ruhára ne fújjátok mert olajos kinézetű foltot hagy!

Amalia1833

2016. január 27.

Eppen a tokeletes narancsvirag illat kereseseben voltam amikor ratalaltam erre a csodara. Az en boromon inkabb a jazmin dominal de ott van a hatterben a narancsvirag fanyarsaga is. Eloszor mezes, edes, aztan idovel kisse szappanossa valik de nagyon kellemes az osszhatas. Nekem mint a jazmin a narancsvirag es a rozsak nagy rajongojanak, tokeletes illatnak bizonyult. A tartossaga nalam nagyon jo, ha reggel befujom magam, bar halvanyan de meg este is erezheto a csuklomon az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

pofiarc

2015. szeptember 3.

Kellemes, kifinomult, üde illat, egyszerre kesernyés és édeskés. A narancsvirág dominál benne legerősebben, de karakteres benne a jázmin is. Órákig körüllengi az ember lányát. Sajnos csak mintám van belőle; ha egyszer rám szakadna egy lottóötös, feltétlenül vennék belőle rögtön két üveggel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)