Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: cingarela, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. november 24.

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: rózsa, bors

Serge Lutens La Fille de Berlin edp 100 ml
Ár: 22990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Fújós Serge Lutens La Fille de Berlin
Ár: 5 ml/2500 Ft, 10 ml /4000 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyesen is átvehető
Parfuwoman

2019. május 26.

Csak tudnám ,az a lány mitől berlini? Talán inkább szófiai . Ez az illat egyébként elég harsány ,de gyorsan kitombolja magát és 4-5 óra múlva már nincs ott . Amíg viszont illatozik a bőrömön ,addig minden mást elnyom már egy fújást követően is. Sillage tehát *5-ös.
A folyadék nagykn szép bordós,cseresznyepiros,ruhára semmiképp nem ajánlott ,bár én amúgy se szoktam a többit se,inkább hajra,mert a vivőanyag semleges .
Az illat maga rajtam nem túl szép,pedig szeretem a rózsát ,JHG Lady V-je kívánságlistás nálam ,azt hiszem ezzel mindent el is mondtam a rózsahoz fűződő viszonyomról. A berlini lányzó azonban elég durva rózsa ,nekem nem adja azt az érzetet ,mikor metszegetem őket a kertben ,vagy amit a sokféle rózsáparfüm felvonultat . Nagyon nehéz megfogalmazni,milyen,de leginkább a hibiszkuszteához hasonló : gyümölcsös ,savanykás ,erőteljes ,pikáns,intenzív és kissé vad. Ez nem lesz kedvencem a háztól,annyira nem is izgalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 26.

Tubereuse

2018. szeptember 20.

Ahol a rózsának értelmet, tartalmat és mélységet ad a bors.
Klasszul szikráznak és szépen táncolnak együtt, egy csodálatos ódon rózsa-púder pas de deux-ben.
Legalábbis rajtam, és valószínűsítem szeretni fogja az őszt, a rozsdás színeket, az esőt, és a 20 fok alatti hőmérsékletet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Ahol a rózsának értelmet, tartalmat és mélységet ad a bors.

Gorgeous

2018. augusztus 7.

Bolgár rózsaolaj. :) . Jobban illene ha a neve nem Berlin hanem Szófia volna. Ettől elvonatkoztatva bevillant egy fantasztikus német film a Babylon Berlin 20 évek világháború előtti Berlin . Kb ide tudnám tenni. Egy nő aki határozott ad magára de nem könnyű az élete . Ennek az illatnak van története. Annak ellenére hogy nem tudom szépen viselni értem ezt a finomságot. Mesélő illat . Próbálni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Verona5

2018. április 25.

Rózsás? Ja. Piros is. DE, előhoz valami illat-emléket a gyerekkoromból, arra nem emlékszem, hogy mit, de valami nagyon rossz esesménnyel kapcsolatosat. És semmi köze Berlinhez, nekem ezek a szálak nem tudnak összekapcsolódni, sajnos. Elnézést a rajongóktól, de ez nagyon nem kell és számomra vállalhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 25.

Torpece

2018. március 7.

Tiszta szappanos rózsaillat, amit alapból szeretnem kellene, mert ez az illatvilág elég közel áll hozzám. Viszont ahogy leszárad, nekem azt a rózsaillatot hozza elő, ami a kis fatokba rejtett bolgár rózsaolaj illata volt otthon gyerekkoromban a szekrényünkön. Nosztalgiázni jó, de viselni én nem tudnám. Ráadásul eléggé erős sötét színe van, úgyhogy óvatosan kell adagolni, mert szerintem foltot hagyhat a ruhán. Örülök, hogy megismerhettem ezt az illatot is, de nem viselném.....
Folytatom, mert időközben tovább száradt az illata és hihetetlen módon egy teljesen más rózsaillat lett, amit abszolút be tudok fogadni. Olyasmi, mint a Bvlgari Rose Essentielle, egyik nagy kedvencem. Úgy látszik időt kell hagyni neki, hogy kinyíljon az a rózsa és megmutatkozzon a bűbájos rózsaillat. Rajtam ez kb. fél óra alatt történt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 7.

Cintia04

2018. február 14.

Egy mesébe illő rózsaillat. Tiszta, gyönyörű mintha egy csokor eső áztatta rózsába szagolnék bele. Az én bőrömön a muskátlit is nagyon finoman lehet érezni olyan jól esően van jelen egy kis moha is megbújik a háttérben ettől lesz egy csipetnyi földes jellege is de mégis olyan lédús mintha gyümölcsös is lenne pedig az nincs benne ha jól tudom, testes ez az egész illat. Az én bőrömön a borsos jellege éppen csak egy leheletnyit mutatkozik meg. Egy lédús rózsa én így tudnám megfogalmazni aminek minden cseppje olyan édesen körbeölel. Nyugtató és nagyon jól esik viselni. Biztos ez az édes jelleg a méztől jön de számomra mégsem mézesen édes hanem inkább gyümölcsösen. Nagyon szép és különleges ez a rózsa. Tartóssága is jó. Christopher Sheldrake ezt is jól csinálta. Puszi érte neki! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

madonna43

2018. január 12.

Egy kis mintát próbáltam ki belőle, erősen rózsás az illat, ami viszont nem én vagyok... Egyébként finom és egyedi, de csak annak, aki szereti a rózsát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

Cloudberry

2017. október 20.

Én most teljesen el vagyok varázsolva. Mármint igazából, mert egy szál rózsának érzem magam, egy gyönyörű, mélyvörös, hibátlanul szép TÜSKÉS rózsának. Mert ott van az a szúrás, ami tökéletessé teszi ezt a rózsa illatot. Szép vagy, magabiztos, csendes, de mikor megszólalsz, odaszúrsz. :))) Én nem érzek benne borsot, hanem egy... Nem is tudom. Ez egy főzet, egy elixír. A Lush Rose Jam tusfürdőjéhez tudom hasonlítani. Nem tiszta rózsa, a méz, a geránium és a moszat valami fantasztikus párhuzamot alkot vele. Jól működnek. Kisfújósom van, de szerintem be fogok ruházni egy 50 ml-es üvegre. Én nem idősebb nőkhöz képzelem, nálam az illatoknál annyira nincs is korhatár. Én nagyon rózsafüggő vagyok, az én bőrömön jól működik, remélem 100 évesen is így fog működni rajta. Az üvege is gyönyörű, meg maga a lötty. Imádat... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Piri11

2017. január 15.

Megvettem egy egész üveggel teljesen vakon, az itteni és a fragrantica-s vélemények alapján. Megérkezett és egészen elbűvölt a színe, valami elképesztően gyönyörű. Majd magamra fújtam és húúúú, hát ... nagyon rózsa volt, kicsit túl erős, kicsit orrbaverős. Majd elsírtam magam, hogy már megint mit vettem. Majd többször próbáltam csuklód, de valahogy nem volt az igazi. Eladtam belőle 20 ml-t, amikor jött egy sugallgat, hogy talán úgy rendesen fel kellene fújnom, és láss csodát ... . Annyira szép, annyira finom, erős, de mégsem bánt, puha és mégis határozott illat. Mintha én magam lennék egy csodálatos, mélyvörös rózsa, aki a szépségével és az illatával elbűvöl mindenkit.
Már alig várom, hogy egy kicsit melegebb legyen és hordhassam, az biztos, hogy egy cseppet sem adok el már belőle.
Szerintem is értettebb hölgyekhez illő illat, és csak is rózsarajongóknak! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

Szerintem is értettebb hölgyekhez illő illat, és csak is rózsarajongóknak! :-)

tolerans

2017. január 13.

Kedves krémmániás eladótól volt szerencsém egy kis üvegcsényit megszereznem. A niche illatoknál már megtanultam, hogy az első használat után ne alakítsak ki végleges véleményt. kell 2-3 alkalom, mire összecsendül a bőrrel.
Szerencsére nem az a mindenkinek tetszik, mindenkihez illik illat. Valóban rózsa és bors, ami leginkább kiérződik, ha elemeire kell szedni. Először olyan, mint amikor a patika kövére kiömlik a rózsaolaj. Aztán szépen körbeölel, elegánsan. Nem az a meleg, buja rózsa, hanem az elegáns, kihúzom magam rózsa. Semmi fülledtség, inkább karcos arisztokrataság. Azért fiatal lányokon nehezen tudom elképzelni, valami élettapasztalatot kell mögé rakni. Egyenes tartással járva viselendő, nem a takaró alatt összegömbölyödő illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.