Shakira

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. július 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Főbb illatösszetevő többek között, bergamot, grapefruit, alma, jázmin, rózsa, pézsma, szantálfa.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: Làsd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.
Melani79

2019. szeptember 3.

Engem a Nina Ricci Ninàra emlékeztet. Meleg édes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Engem a Nina Ricci Ninàra emlékeztet. Meleg édes illat.

narita

2019. február 10.

Spontán vásárlás volt és azt kell hogy mondjam, eddig ez a parfüm áll hozzám a legközelebb. Tartós,nőies illat, biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

manocska91

2017. november 4.

Vegyes véleménnyel vagyok róla. A boltban és miután megvettem, kezdetben nagyon kellemes illatnak éreztem és imádtam. Aztán ahogy fogyott az üvegből valahogy úgy éreztem magamtól egyre távolibbnak az illatot, míg végül teljesen ellenszenvessé nem vált. Sajnálom hogy így átalakult a vélemény vele kapcsolatban, mert az egyik legkedvesebb parfümöm évek óta Shakirától az Elixir, és annak a Wild változatában sem csalódtam, de azt hiszem ilyet soha többet nem veszek és a boltban is messziről elkerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Ada992

2017. június 12.

Első Shakira illatom.Kellemes,finom,nőies.Tartós nagyon.Őszre és télre tökéletes.Melegséget sugároz,karakteres illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Vizililiom

2017. március 22.

Rajtam egy nagyon fanyar, ugyanakkor édes illat, nagyon tetszik.5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Rajtam egy nagyon fanyar, ugyanakkor édes illat, nagyon tetszik.5*

Lgina

2016. június 3.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. A bőrömön gyönyörűen megszelídült a kezdeti szúrós illat, és tetszett, amivé változott. Ám ruhán sajnos más a helyzet... Nem venném meg, de bizonyos bőrtípusokon, bizonyos karakterű hölgyeken ütős darab lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

senskin

2015. november 10.

Kifejezetten kellemes az illata, az anyaillattal szemben. Megvenni biztosan nem fogom, de a celebes parfümök között még ez a legjobb...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.