Best of Beauty 2019

Shiseido

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. december 29.

Ár:   15 990 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

A 7 színű Shiseido kompakt púder kiemeli a bőr szépségét, friss, üde és vibráló hatást kelt, akármikor is használjuk. Napközben bármikor, könnyedén felfrissíthetjük vele az arcot, nem kell más, csak egy leheletnyi púder és bőrünk máris újra friss, üde, akárcsak a reggeli arctisztítás után. Makulátlan, hidratált bőrt kölcsönöz, és bármely bőrtípusra alkalmazható. A száraz, érdes bőrt lágyítja, míg a zsíros bőrt mattítja, és felszívja a felesleges faggyút.

La-Fee

2019. február 18.

Tökéletesen ezt kerestem, nem tudtam, hogy létezik. De Shiseido tudja mi kell nekünk, se nem poros, nem matt, gyönyörű, olyan ragyogást ad a bőrnek, amit eddig csak filmeken láttam, komolyan. Nem feltűnő csillámos, hanem finoman elegánsan intézi, hogy csak az összhatás, ami wao, mi ez, de kipihent vagy, vagy csak néznek és nem kérdeznek :) az először megláttam, sosem olvastam utána és a vásárlás között eltelt idő max tíz perc volt. Némi lelkiismeretfurdalással utána, mert mennyi pénzt otthagytam, de szülinapom volt, nem a huszonharmadik, kuponom pedig 20%-os volt, de ha tehetném sem vinném vissza, mert ez egy csoda darab.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

bobekecske

2018. szeptember 26.

A Guerlain Meteorites utazásbarátabb, látványosabb ázsiai megfelelője. :)
Igazából több ennél: mint ahogy az előttem véleményezők is írták, lehet vele halványan kontúrozni-bronzosítani, highlightként is funkciónál, de összedolgozba enyhén mattító finishing púderként is használható.
Picit barátkozni kell vele, de nagyon jól kihasználható és remek minőségű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

A Guerlain Meteorites utazásbarátabb, látványosabb ázsiai megfelelője. :)

Guppi

2018. június 28.

Először az fogott meg benne, hogy szèp színes. :D Sokat nèzegettem a neten mielőtt megvettem, hogy hogyan is kell használni.
Termèszetes hatást nyújt, kellemes fènyt/színt ad az arcnak. Elèg sokoldalú, multifunkci termèk (az egyik videoban pl. szemhèlyra is ezt használták). A csomagolása masszív, az ecsete szuperül használható útközben, eddig jó minősègűnek bizonyul ès pihe-puha. Kimosni mèg nem mertem (fèlek elkezd hullani).
A húzós ára miatt spórolok vele, ezèrt ritkán nyúlok hozzá, pedig nagyon megszerettem.
Igazából lehet èlni nèlküle, csak nem èrdemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Igazából lehet èlni nèlküle, csak nem èrdemes. :)

despoina

2017. december 19.

Ajándékba kaptam, de több alkalommal láttam már a Shiseido pultnál igy látásból ismertem. Nagyon érdekes púder, nem is gondolnánk mennyire sokoldalúan használható. A ShiseidoAsia csinált is néhány okatató filmet hozzá hogyan is kell használni különböző élethelyzetekben: mint az irodai mesterséges fénynél, a szabadban a napsütésben vagy ha éjszakai bárba megyünk. Gyönyörű, természetes ragyogást kölcsönöz az arcnak. Még aki kevésbé tapasztalt az is észreveszi, hogy az arcon magas színvonalú high end terméket használtak a smink elkészítéséhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.