Shiseido

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Flowergirl1, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 16.

Kiszerelés:   1,4 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas, online

• Telt és intenzív szín
  • Egész napos kopásállóság
  • Precíziós ecsetes applikátor
  • Mutatós drámai megjelenést hoz létre

Hidratálók: Butylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.