Shiseido

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Flami, Módosítva: 2014. március 10.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Extra krémes állagú arclemosó hab.

Ár: 8000 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 125/100 ml kb, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
GMeli85

2019. július 6.

Ez egy csoda... Nagyon kevés elég belőle, így nekem 4-5 hónapig elég volt. Nem zsíros utána a bőröm, remekül hidratál. Nővéremtől kaptam, neki az egyébként is száraz bőrét még jobban kiszárította. Lassan elfogy, szomorú vagyok emiatt, mert sajnos az én pénztárcámnak nagyon drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

juditkaa70

2019. április 7.

Egy lágy krémes arctiszító,amelyet a shiseido arctisztító kefe segítségével tisztítom meg az arcbőrömet naponta 2 alkalommal. Reggel,és este. Nagyon jól tisztít,friss bőrképet eredményez,miközben hidratál is. Gazdaságos,több hónapig elég. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 7.

Aquariusgirl

2018. július 1.

Nekem is nagyon jók a tapasztalataim vele kapcsolatbna. Mind igaz, amit az előttem véleményezők írtak. Bár nekem rendszeres használat mellett - napi egyszeri!! - kicsit szárította a bőröm, de lehet, hogy én estem túlzásba - mert olyan finom használni - és kicsit nagyobb adaggal kényeztettem magam. Ja, és egyszer belement a szemembe, na konkrétan majdnem megvakultam, úgy csípett. Tudom én voltam a béna.....:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. január 21.

Újabb update: az egyik leggazdaságosabb termék, amit valaha használtam, ezzel csak erősíteni szeretném, hogy a beruházás megtérül!:)
Viszont most télen a szem alatti területen kissé szárazabbnak érzem a bőrömet, amiről nem tudnám megállapítani, hogy ezt a bőröm változása, vagy más, nem eléggé hidratáló hatású készítmények, vagy az arclemosó, vagy ezek mixe okozza... Mindenesetre a probléma kezelésére bevetettem Adrienne Feller Hungarian Spring gazdag tápláló krémjét, ami nálam a Jolly Joker.
Továbbra is csak ajánlani tudom ezt a terméket, amiből a legkisebb kiszerelést is bőven elegendő választani.

2017.11.01 .Update: Két hónap után is alig fogy, mert annyira kevés elég belőle. Olyan a használata, mintha a lemosás és a krémezés együtt történne, semmihez nem hasonlítható, különlegesen selymes érzés, az eredmény pedig makulátlan tisztaságérzet.

2017.08.20. Olyan jó, ha az ember lánya is már felnőtt nő... és megörökli tőle azokat a termékeket, ami neki valamiért nem válnak be. Akkor jöhet a családi hasznosítás: kell neked? ... hát így jutottam hozzá ingyen ehhez a drágasághoz.
Nekem kicsit hasonlít ez a termék az EL krémes arctisztítóihoz, de azok kicsit szárították a bőrömet, ez viszont nem.
A 125 ml nagyon sokáig elég lesz (több hónapra), nem is értem, hogy miért ilyen óriás kiszerelésbe csomagolják. Az ára sem lenne annyira mellbevágó, mint így. Nem tudom, hogy ha egyszer elfogy, újra vásárolnám-e, de erről mostanában még nem is kell gondolkodnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 21.

Lillu10

2017. november 5.

A màsodik Shiseido arclemosó amit használok. Az első az Ibuki volt és azt is nagyon szerettem, de ez most túltesz rajta! Azt hiszem a màrka irànti rajongásom vele kezdődött! A Benefiance állaga sokkal krèmesebb, lágyabb, finomabb bőrèrzetet hagy maga utàn, ha a tisztaságérzet mellé extra hidratálást szeretnénk, akkor a Benefiance a nyerő!!! Nagyon gazdaságos a hasznàlata, egy borsónyi valóban elegendő és egy kis vízzel krémesen felhabzik. Ha azt nézzük hogy majdnem egy évig használhatjuk ( napi 1 használat mellett) akkor az ára sem tekinthető magasnak! Csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

mate

2016. július 17.

Nagyon finom,kremes lemoso,amibol tenyleg csak egy felborsonyi kell az egesz arcra. Sajnos,az arra irrealisan magas,de mivel sokaig tart,5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

monika.t

2016. április 24.

A legleg.. ha arctisztítóról van szó. Kb. fél borsónyi elég egyszerre, amit vízzel szoktam felhabosítani a kezemen, ettől a mennyiségtől is dús, gazdag krémes hab keletkezik, ami élménnyé teszi az arctisztítást. Lágy és finom illatú, semmi túlzás nincs benne, az eredmény pedig tiszta, teljes comfort érzetű bőr. Nincs húzódás, irritáció, tényleg tökéletesen előkészíti a bőrt a következő lépésre. Nem túl olcsó viszont sokáig elég, érdemes figyelni a drogériákban az összecsomagolt változatot (amikor szettben a teljes méretű tubus mellett vannak még kis kiszerelésű cuccok is), mert általában az is annyiba kerül mint ha a külön álló tubus vennénk csak. Így legalább megnyugszik a lelkiismeret :-) mennyi pénzt is adtunk ki arctisztítóra. DE higgyétek el már az első lépés is fontos az arcápolásban, nem mindegy hogyan készítjük elő a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 24.

Flami

2014. március 9.

Kellemes illatú, gazdag, dús, krémes lemosó, egyáltalán nem szárít, nagyon kevés elég belőle. Az első benyomások biztatóak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sorbitol h 1 1

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.