Shiseido

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   11,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 6.

Ár:   10 800 Ft
Kiszerelés:   11,5 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas

A SHISEIDO Controlled Chaos Mascaraink szempillaspirál dús, lélegzetelállító pillákat eredményez, tökéletes precizitással. Az exkluzív formula és az innovatív kefe design maximális dússágot tesznek lehetővé. Tintaszerű, telt színek, könnyed használat. Nem kenődik el, nem pereg le és hosszantartó.

Shiseido Controlled Chaos Mascara Ink

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Pomelo

2021. augusztus 9.

Elsőre elégedetlen voltam vele, valahogy elmaradt a wow-hatás, úgy érzékeltem, hogy nincs elég festék a kefén, és nem csinál látványos pillákat. A Lancome Grandiose után csalódás volt. De azóta megbarátkoztunk, igaz kellemes kis hétköznapi spirállá vált számomra, amit szépen kiemeli a pillákat, nem maszatolódik. Viszont ütős, ünnepi pillákat nem tudomók vele produkálni és a keféje túl vastag a kis zugokhoz, így 4 csillagnál feljebb nem közdötte magát, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Kamea

2021. április 7.

2021. 04. 07. update: 2 hónap használat után még mindig kellő mennyiségű festék van a kefén és szépen bevonja, illetve szét is választja a pillákat. Azt nem rovom fel neki, hogy a felvitel során mindig összekenem vele a felső szemhéjamat, mert bizonyára én vagyok az ügyetlen. De azt igen, hogy a felkenés után egyből potyognak róla a darabkák, alul és felül is. Ha 1-2 ezer forintos termékről lenne szó, nem pörögnék ezen, de azért így…! Szóval már csak 3 csillag. Őszintén sajnálom!

2021. 02. 17.
Egy éppen leárazott szettben jutottam hozzá, így tudtam magamat azzal nyugtatni, hogy nem is annyiba került, mint amennyibe került.
Kezdjük ott, hogy az én szempilláimmal szempillaspirál sajnos még nem tudott csodákat művelni annak ellenére, hogy a spirálok előtt mindig használok szempillaprimert és göndörítőt is. Ez a termék szépen szétválasztja, íveli a pillákat és természetes hatást nyújt a végeredmény, akárhányszor is megyek végig rajtuk reggel. Tartós és nem kenődik. Akár 12 órát is vállalhatóan teljesít, csak enyhe potyogás tapasztalható ilyenkor, de egyáltalán nem vészes mértékben.
Összességében véve teljes mértékben elégedett vagyok vele, csak a csoda maradt el és az ára miatt se fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 7.

2021. 02. 17.

Marcipancica

2020. január 9.

Szeretem nagyon, mert nagyon szép pillákat csinál, teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel! Azért vontam le csillagot, mert elvileg smudge-proof, azonban néha napján látom hogy maszatolódik egy picit. Összehasonlítva más spirallokkal nem vészes, de nem is a legjobb ebből a szempontból. A másik nehézség a keféje. Nem lehetetlen, de nehéz úgy felvinni, hogy az ember ne kenje össze vele a szemhéját. Nem vészes, de megint csak összehasonlítva más spirallokkal, van nála jobb ebből a szempontból is. (Az én kedvencem ebben a kategóriában a Marc Jacobs Velvet Noir, mert hasonló jellegű, gyönyörű szétválasztott pillákat csinál, csak kevésbé maszatolódik, és könnyebb felvinni.) Egyébként Marc Jacobs hiányában újravenném, haza viszonylatban szerintem mindezek ellenére toplistás. Legalábbis számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

noverann

2019. augusztus 17.

Nagyon megeri az arat! Ahhoz kepest, hogy nem vizallo, tokeletesen fent marad! Ajanlom hozza a sajat sminklemosojat (az szedi le 100%osan). Gyonyoru hosszu pillak. Nem tudok muszempillat rakatni egy par hetig meg es emiatt vettem alternativanak! Szuper munkat vegez!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Hidratálók: Butylene Glycol