Shiseido

Ár:   23 600 Ft és 31 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   125 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. november 10.

Ár:   23 600 Ft és 31 600 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 200 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

• Egy rendkívüli termék, mely fenntartja a bőr jó állapotát
  • Kulcsfontosságú tápanyagokkal hatékonyan feltölti és hidratálja a bőrt
  • Figyelemre méltóan energetizálja a bőrt. Azonnali kényelmet ad
  • Könnyű és gyorsan beszívódik a leghalványabb ragadósság nélkül
  • Könnyű és finom illata kitörő frissességet ad
  • A bőr puha, sima, rugalmas és szép lesz

Ár: 10000 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 125/100 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

Ahrimanoori

2020. február 28.

Az egyetlen olyan termék a rutinomban, amit folyamatosan használok. Van, hogy semmit nem kenek utána, olyan szépen hidratálja a bőröm. Harmadik üvegnél tartok, valóban nem olcsó de szerintem abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Musil

2018. január 14.

Finom bazsarózsa illata van (az már más kérdés, hogy az illatosított cuccok mennyire tesznek jót a bőrnek). Nagyon kellemesen felfrissít az arcbőrt. Én a pórus összehúzó hatását is tapasztalom. Az üveg maga gyönyörű, viszont elképesztően bénán van megoldva a kupak záródása! És ez különösen fájó annak tudatában, hogy rendkívül drága termékről van szó. Emiatt nem is biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

marek.adrienn

2015. január 26.

Először igencsak le akartam pontozni, aztán még vártam vele, hátha... Jó kis termék, valójában egy arctonik. Ezelőtt még sosem használtam tonikot, de mostantól nem fogom kihagyni. Amiért megvettem azt nem telejesítette, de más előnyei bizony vannak. Reménykedtem benne hogy összehúzza a T-vonal pórusait, amit hatásai közt szerepel, viszont ezt nem tartotta be. Viszont fantasztikus az illata, nem irritál, hidratál, szép egyenletessé és kipihentté teszi a bőrt. Az üvege gyönyörű, de elég pocsék az adagolása. A kis dugó nagyon cuki, viszont az üveg nyaka elég rosszul lett kitalálva. Nem tudom behatárolni az adagolás mennyiségét és még ha csak egy kicsit nem figyelek oda, akkor végigfolyik az üvegen. Maga a termék majdnem csodaszer, az üveg meg szép, de nem praktikus. Ez viszont már mellékes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Methyl Gluceth-10, Betaine, Sodium Hyaluronate, PCA

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak